Niedziela 27.01.2019

27.01.2019 III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

Dzisiaj – obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.

 

ŚRODA – z racji małej ilości zgłoszeń na dodatkowe kolędy wracamy z tym dniem do odprawiania Mszy Św. wieczornych o godz.18.oo!!!
O godz.18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. Po Mszy Św. parafialny „dziesiątek” różańca i spotkanie Wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA.
Zapraszamy czcicieli Maryi, którzy z Nią i przez Nią chcą zmieniać siebie i świat !

 

CZWARTEK – wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji do 19.3o z prośbą o świętość wiary i pokój Boży dla wszystkich, którzy przyjęli tegoroczną kolędę.
Piątkową, obowiązkową wstrzemięźliwość od mięsa i dobrowolne wyrzeczenia ofiarujmy w tej intencji. Przypominamy! W czasie adoracji okazja do Spowiedzi Św.

 

DNI EUCHARYSTYCZNE - lutego:

 

I PIĄTEK - od godz.9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH (podopiecznych ks.Arkadiusza ). Spowiedź Św. od godz.17.15. Małych i młodych oraz dorosłych zapraszamy na wspólną Mszę Św. o godz.18.oo. Przypominamy! Najważniejsze w tym dniu jak co miesiąc jest przyjęcie Komunii Św. wynagradzającej. Spowiedź Św. może być wcześniej!

 

I SOBOTA - od godz.9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH ( podopiecznych ks.Adama). Tego dnia obchodzimy ŚWIĘTO Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze Św. z poświęceniem gromnic o godz.10.oo i 18.oo.
Biuro czynne będzie po Mszy Św. o godz.10.oo. Ten dzień to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą otoczymy osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich oraz jako dziewice i wdowy konsekrowane. Kolekta dnia jest na żeńskie klasztory kontemplacyjne w Grabowcu, Orłowie i Żarnowcu.

 

Przyszła NIEDZIELA – zapraszamy na „KAROLOWE” pączki.
Z racji wspomnienia Św. BŁAŻEJA patrona chorób gardła, dla chorych udzielane będzie po Sumie parafialnej błogosławieństwo tzw.„Błażejkami”.

 

PRZYPOMINAMY!

MSZE Św. w tygodniu będą od środy ponownie o godz.: 7.3o i 18.oo.
BIURO parafialne czynne będzie od 1 lutego w poniedziałki i czwartki od godz.18.3o do 19.oo oraz w soboty 10.oo – 11.oo.

Duszpasterskie PODSUMOWANIE KOLĘD i Roku 2018 – będzie po Feriach!