2022: UROCZYSTOŚĆ udzielenia Sakramentu BIERZMOWANIA
12 maja 2022 UROCZYSTOŚĆ udzielenia Sakramentu BIERZMOWANIA Szafarzem Sakramentu był J.E.Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda. Młodzież przygotował ks.wik. Marek Krampa. W trwającym tygodniu „Dobrego Pasterza” obecność, modlitwa i słowo Szafarza były przejmujące. Ksiądz Arcybiskup życzył bierzmowanym, aby odnowieni i umocnieni darami Ducha Świętego rzeczywiście „mężnie wyznawali wiarę i postępowali według jej zasad”, tak jak ślubowali wobec…
