Niedziela 08.11.2015

08.11.2015 UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE ku czci Św. Karola Boromeusza
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii

Dzisiaj - KOLEKTA BUDOWLANA. Dziękujemy za złożone ofiary!
Zapraszamy na „karolowego pączka” (2.5o,-), by radować się imieninami parafii w rodzinnym gronie.

KĄCIK BUDOWLANY: Ostatnio wymalowaliśmy zaplecze kuchenne i sanitarne naszej salki. Dziękujemy nielicznym, Życzliwym naszemu dziełu za wszelką pomoc.

Poniedziałek – Święto Rocznicy Poświęcenia BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.

Wtorek – po Mszy Św. wieczornej spotkanie KRĘGU BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.

Środa - w Polsce 97 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. W imię pamięci o historii Polski zadbajmy o wywieszenie „biało – czerwonej”! Msza Św. za naszą Ojczyznę u nas o godz.10.oo, a J.E.Ks. Arcybiskup Metropolita zaprasza do Bazyliki Mariackiej na godz.12.oo
O godz.18.oo - NOWENNA do MBNP z Mszą Św. w jej intencjach. Po Mszy Św. tradycyjnie – „dziesiątek” różańca.

Czwartek – wieczorną, cotygodniową GODZINĘ ŚWIĘTĄ adoracji ofiarujemy w intencji odnowy i umocnienia zgody oraz jedności wśród Polaków.
Jak zawsze - Spowiedzi Św. do godz.19.3o

Piątek o godz.18.oo – MSZA ŚW. ZBIOROWA za zmarłych. O godz.19.oo – spotkanie w kościele i salce z rodzicami kandydatów do BIERZMOWANIA.
Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w intencji dusz czyśćcowych.

Przyszła niedziela – doroczna KOLEKTA na nasze Seminarium Duchownego w Oliwie. Zapraszamy również do KAWIARENKI na słodkie wypieki parafianek!
Kandydaci do BIERZMOWANIA udają się do parafii p.w. Św. Mikołaja w Chyloni na Mszę Św. o uzdrowienie duszy i ciała o godz.18.3o. Zbiórka wszystkich przy naszym krzyżu misyjnym o godz.18.oo. Prosimy rodziców o transport i opiekę.
----------------------------------------------------------
Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów w ramach Budżetu Obywatelskiego na realizację projektu chodnika przy ul. Górniczej. Dzięki Wam będzie wykonany!
Dla umocnienia wiary i więzi ze wspólnotą Kościoła, czytajmy prasę katolicką dostępną w świątyni oraz parafialny biuletyn!

ŚWIĘTY KAROLU NASZ PATRONIE, MÓDL SIĘ ZA NAMI, ZA MIESZKAŃCAMI NASZEJ PARAFII I MODLĄCYMI SIĘ DZISIAJ Z NAMI !