Niedziela 10.11.2019

10.11.2019 UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE
ku czci Św. Karola Boromeusza

DZISIAJ – dziękujemy za szczerą i „cichą” ofiarność na KOLEKCIE BUDOWLANEJ. Zapraszamy na „karolowe” pączki, by świętować na słodko Imieniny parafialnej Rodziny. Pączki są dostępne w kawiarence i przy parkingu.
Również dorocznymi ofiarami do puszek wspieramy Kościół Prześladowany - tym razem w Sudanie Południowym.

PONIEDZIAŁEK – 101. ROCZNICA odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mszę Św. wieczorną odprawimy w intencji naszej Ojczyzny i Rodaków. Z dumą i wdzięcznością za historię Narodu wywieśmy biało – czerwoną! Biuro parafialne będzie nieczynne!

WTOREK – o g.18.oo druga Msza Św. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH.

ŚRODA – o g.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy, Msza Św. i „dziesiątek” różańca – o wzrost miłości i czci dla Maryi wśród mieszkańców.

CZWARTEK – GODZINA ŚWIĘTA do g.19.oo - z prośbą o wytrwałą wierność Bogu, Kościołowi i Ewangelii dla naszych mieszkańców. Spowiedź Św. – w czasie adoracji.

NIEDZIELA – obchodzimy III ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH. Zbudujmy więc razem STUDNIĘ ŻYCIA w Afryce! Ofiary wrzucajmy do skarbonki Św. Antoniego.
W Orłowie rozpoczną się „Wieczerniki modlitwy” m.in. z uwielbieniem i modlitwą o uzdrowienie (patrz: plakat przy wejściu do kościoła).

Dziękujemy Św. Karolu nasz Patronie,
za Twoją opiekę nad nami i naszą parafialną wspólnotą!

MODLITWA:
Święty Karolu, nasz Patronie, wyjednaj nam ducha miłości, prawdziwej pobożności, oderwania od rzeczy ziemskich, umiłowania swego życiowego powołania, życia cnotliwego, śmierć świątobliwą i łaskę radowania się z Tobą w wiekuistej światłości. Amen.

KOLĘDY a.d.2020 – rozpoczniemy już adwentowo 7. grudnia z racji najszybszych Ferii zimowych (od 13. stycznia).