Niedziela : 17.05.2015

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 

Dzisiaj – kolekta na organizowanie Światowych Dni Młodzieży 2016.

Kto chce wesprzeć parafię prosimy o ofiary do puszek. Zapraszamy również do KAWIARENKI na domowe słodkości. Pielgrzymi z Wejherowa wracają do kościoła p.w. Św. Wawrzyńca ok. godz. 20.3o

Wtorek – o godz.19.00 spotkanie KRĘGU MIŁOSIERDZIA. Zapraszamy!

Środa o godz.18.oo – NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca. To Msza Św. zbiorowa tj. w intencjach zapisanych na kartkach nowenny. Ofiary złożone wraz z kartką są ofiarą mszalną! Kolekta zawsze jest na kwiaty w kościele.

Czwartek – wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ adoracji i piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujemy w intencji rodziców, by dbali o więź swoich dzieci z Bogiem, jak obiecali na ich Chrzcie.

Piątek ( 22 dzień miesiąca ) – wieczór Św. Jana Pawła II. Po Mszy Św. wieczornej – spotkanie KSM SEMPER FIDELIS. Zapraszamy mężczyzn, którzy chcą dla piękna i porządku Liturgii, wytrwale oraz odważnie służyć Bogu i Kościołowi.

Sobota od godz.10.oo - SPOWIEDŹ ŚW. dzieci i ich rodzin przed Uroczystością I Komunii Św. Wspierajmy ich swoją modlitwą! O godz.19.oo – przy Krzyżu misyjnym zbiórka dorosłych Kręgu Biblijnego i wspólnoty „Ziemia Maryi” na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św., które jest w gdańskiej parafii p.w. Św.Trójcy (oo. franciszkanie)

Przyszła niedziela (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego) - Uroczysta I KOMUNIA ŚWIĘTA o godz.: 10.3o i 12.3o.
Pozostałe Msze Św.: 8.oo; 9.oo; 14.oo; 19.oo
Na godz.19.oo zapraszamy wszystkich BIERZMOWANYCH w historii naszej parafii !

Na pomoc dla Nepalu zebraliśmy – 1.686,-

PRZYPOMINAMY:
ROCZNICA Komunii Św. – niedziela 31 maja o godz.14.oo

Od 1 czerwca (poniedziałek) aż do końca sierpnia Msze Św. wieczorne w tygodniu i w niedziele będą o godz.19.oo !

Ogłoszenie od Ks.Marka dla Bierzmowanych!
W naszej parafii istnieje grupa modlitewna młodych. Zapraszamy na 14 czerwca(niedziela) o godz.17.oo – na spotkanie tych, którzy chcą budować wspólnotę. Istnieje możliwość wyjazdu z nami na wakacje ( 15-21 lipca) do Borowego Młyna k/Lipnicy (m.in. kajaki, rowery… - koszt do 500,-) Zgłoszenia kierujmy do Agnieszki.

Zmarł nasz parafianin śp. Krzysztof MAJ; lat 52; zam. przy ul. W.Szefki 4. Msza Św. pogrzebowa we wtorek o godz.11.oo. „Dobry Jezu, a nasz Panie! Daj mu wieczne spoczywanie!”