Niedziela 21.06.2020

21.06.2020 XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

 

Dzisiaj - odbywa się po Mszach Św. o godz. 9:30 i 11.oo w kawiarence KIERMASZ rękodzieł ze sznurka wykonanych przez Panią Anetę J. Ofiary przeznaczone są dla naszej parafii! W salce trwa też KIERMASZ – wszystko za „cegiełkę”- „10 złotych dla świątyni”. Prosimy tez o zabranie naszych folderów na wszelkie wyjazdy, by poprosić życzliwych o „cegiełkę” pomocy.
Wspierajmy modlitwą parafię na Karwinach w dniu Jej Odpustu ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

Do poniedziałku, w każdej chwili, każda i każdy z nas może wejść na stronę bo.gdynia.pl
i wskazać, które przedsięwzięcia powinny zostać zrealizowane
w Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania!

 

PONIEDZIAŁEK - u nas wspomnienie Św. Jana Pawła II.

 

WTOREK – wspierajmy modlitwą naszych Ojców w dniu ich Święta.

 

ŚRODA –  UROCZYSTOŚĆ Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 18:00 NOWENNA do „MB Nieustającej Pomocy i Królowej naszych serc” z Mszą Św. Po modlitwie spotkanie Wspólnoty „ŻYWEGO RÓŻAŃCA”.

 

CZWARTEK – po Mszy Św. wieczornej do godz. 19:00 GODZINA ŚWIĘTA razem ze Wspólnotą „ZIEMIA MARYI” : o gorliwszą wiarę  i miłość wobec Serca Jezusowego dla naszych mieszkańców i parafian.

 

PIĄTEK – na Mszę Św. wieczorną, kończącą Rok posługi dla parafii oraz radosne spotkanie zapraszamy siostry i braci z wszystkich GRUP PARAFIALNYCH oraz twórców FB, strony parafialnej i dbających o naszą świątynię i zieleń wokół niej.

 

SOBOTA – rano wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.

 

NIEDZIELA – Msze Św.: o godz. 11:00 – dla dzieci; o godz. 18:00 – dla młodzieży, będą podziękowaniem za zakończony Rok Szkolny. Zapraszamy!

 

PRZYPOMINAMY!
Msze Św. wieczorne od 1.07.2020 do 30.08.2020 - o godz. 19:00
BIURO – czynne będzie w soboty: 10:00 – 11:00. Pilne sprawy można zgłaszać po Mszach Św. lub telefonicznie (w godzinach poza nabożeństwami!)

Rektorat Seminarium Duchownego w Oliwie zaprasza młodzieńców czujących powołanie do kapłaństwa, by zgłaszali się na studia i drogę seminaryjnej formacji. Strona internetowa uczelni: www.gsd.gda.pl

„Ruch Światło-Życie” zaprasza młodych do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Strona internetowa: http://rekolekcje.oazagdansk.pl/

Prosimy! W świątyni w imię szacunku dla bliźnich nadal dbajcie
o bezpieczną odległość między sobą oraz zakrywajcie usta i nos!

Parafianom małym i dużym, rozpoczynającym wakacje i urlopy,
życzymy wspaniałego wypoczynku z  Bogiem – dawcą pokoju!