Niedziela 21.08.2016

21.08.2016 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Poniedziałek – obok wspomnienia NMP Królowej u nas comiesięczne wspomnienie Św. Jana Pawła II.

Środa - ŚWIĘTO ŚW. Bartłomieja, Apostoła. O godz.19.oo - NOWENNA do MBNP wraz z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca. Ta Msza Św. jest zbiorową obejmującą podziękowania i prośby zapisane wcześniej na kartkach nowenny dostępnych przy wejściu do kościoła!

Czwartek od godz. 18.oo - GODZINA ŚWIĘTA adoracji – z prośbą o cud uleczenia ludzi opętanych przez zło.

Piątek - UROCZYSTOŚĆ NMP Częstochowskiej z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu. Zapraszamy na wieczorną Mszę Św. wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali na Jasną Górę oraz uczestników „Złotej Grupy pielgrzymkowej.
Z racji Uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od mięsa!

PRZYPOMINAMY
Od czwartku (1 września) – powracamy do porządku Mszy Św. wieczornych jak w ciągu roku - o godz. 18.oo

Zachęcamy uczniów i pracujących, by zorganizować sobie czas i rozpocząć u progu września Nowy Rok Szkolny i pracę przyjmując Boże wsparcie w Sakramentach Św. i w Bożym błogosławieństwie!

Zachęcamy do udziału (sobota 3 września) w jednodniowej Pieszej Pielgrzymce do SWARZEWA, do tronu Maryi Królowej Polskiego Morza. Pielgrzymka wyrusza po Mszy Św. o godz.6.oo z parafii p.w. Ducha Św. na Obłużu.

Można wynająć kawiarenkę na rodzinne spotkanie i poczęstunek, zwłaszcza po swojej Mszy św. Opłata będzie „cegiełką” budowlaną.

Serdecznie witamy powracających z wakacji i urlopów drogich Parafian. Życzymy Wam na zbliżający się czas nauki i pracy, mocy Bożej i pogody ducha!
Tego samego życzymy wyjeżdżającym od nas miłym Gościom!