Niedziela 22.09.2019

22.09.2019 XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

DZISIAJ – można nabywać kalendarze u wolontariuszy Hospicjum Św. Wawrzyńca i szczerze wesprzeć ich dzieło.

PONIEDZIAŁEK – o godz.18.45 w salce pierwsza obowiązkowa katecheza dla kandydatów do BIERZMOWANIA. Zapisy do końca września!

ŚRODA - o godz.18.oo NOWENNA do MBNP z Mszą Św. Po modlitwie spotkanie Wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Przyjdźcie młodzi i dorośli, by razem z Maryją pokonać oziębłość naszego świata i walczyć o zbawienie swoje oraz bliźnich! Zapraszamy!

CZWARTEK – po Mszy Św. wieczornej do 19.oo (tak będzie co tydzień!) GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą: o uświęcenie i umocnienie wiary.
Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

NIEDZIELA – jak w każdą 5 niedzielę miesiąca, dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA. Prosimy o chrześcijańskie zrozumienie i szczere wsparcie!
Świątynia to skarb bezcenny, tu „życie” daje Bóg - zawsze wierny!

Podejmijmy już trud przygotowania do nabożeństw różańcowych wpisanych w Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny jakim z woli Papieża Franciszka został ogłoszony tegoroczny październik. Pomni na maryjną zachętę, odkryjmy wspólnotowo i rodzinnie Różaniec, którym pokonamy wszelkie zło, a zwłaszcza słabość wiary wśród najbliższych!

Zapraszamy dzieci i młodzież, studentów i dorosłych do GRUP parafialnych, bo „żywa” Parafia potrzebuje wsparcia świeckich
w modlitwie, śpiewie i służbie!