Niedziela 28.07.2019

28.07.2019  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Codziennie po Mszy Św. wieczornej (w czasie trwania gdyńskiej pielgrzymki do Częstochowy) spotyka się na Apelu Jasnogórskim „Złota Grupa Pielgrzymkowa”. Zapraszamy, by przez chwilę razem „duchowo” pielgrzymować do tronu Maryi!
Bardzo dziękujemy ofiarodawcom za chrześcijański dar blisko 150 litrów wody mineralnej dla pielgrzymów, a kierowcom za złożony we wspomnienie Św. Krzysztofa dar: 620,- dla polskich misjonarzy!

Środa – o godz.19.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach.  „10” różańca będzie na spotkaniu „Złotej Grupy”.

Dni EUCHARYSTYCZNE sierpnia:
Spowiedź Św. – czwartek, piątek od godz.18.3o.

I Czwartek – od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji: z prośbą o święte powołania z parafii oraz uzdrowienie dla cierpiących na duszy i ciele. Na Mszy Św. wieczornej uczcimy Relikwie Św. Karola. Pomóżmy przybyć tego dnia do świątyni chorym i starszym osobom.

I Piątek - zachęcamy, by tego dnia nie opuszczać najważniejszej lekcji o prawdziwej miłości Serca Jezusowego! Obowiązującą wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w intencji czwartkowej adoracji.

I Sobota – po porannej Mszy Św. różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata. Zapraszamy wszystkich, którzy znają prośbę MB Fatimskiej o taką modlitwę i oddanie Jej Sercu 5 pierwszych sobót!

Przyszła niedziela – zapraszamy do kawiarenki na „karolowe PĄCZKI”.
Zachęcamy do czytania biuletynu parafialnego z bieżącymi informacjami z życia wspólnoty oraz prasy katolickiej dostępnej w kościele! Kto czyta nie błądzi!

Narzeczonym przypominamy, by z dokumentami zgłaszali się do biura parafialnego na 3 miesiące przed Ślubem! Zapowiedzi przedślubne: Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca (K.P.K.  kan. 1069)

Wypoczywającym w naszej parafii i naszym mieście
życzymy radości oraz wytchnienia duszy i ciała!