Niedziela : 31.05.2015


UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Dzisiaj – dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA. Dziękujemy za złożone ofiary.

O godz.14.oo - ROCZNICA Komunii Św.

O godz.16.oo – ostatnie Nabożeństwo Majowe przy Krzyżu na ul. Lipowej.

O godz.19.45 (po Mszy Św.) – WIECZÓR MARYJNY tj. koncert chóru i zespołu młodzieżowego. Zapraszamy na tak wyjątkowy i ostatni majowy wieczór!

 

PoniedziałekDZIEŃ DZIECKA. Ogarnijmy modlitwą wszystkich najmłodszych!

Msze Św. wieczorne do 31 sierpnia - o godz.19.oo ! BIURO parafialne czynne od poniedziałku do soboty po Mszach Św. wieczornych do godz.20.oo. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Serca Jezusowego o godz.19.oo, w niedziele – 9.3o

Wtorek i środa - o godz.18.oo przed kościołem próby „BIELANEK” tj. dziewczynek, które chcą sypać kwiatki w Uroczystość i Oktawę Bożego Ciała. Pomóżmy zbierać płatki kwiatowe (składajmy w przedsionku kościoła od strony plebanii). Chłopcy komunijni niech dołączą do ministrantów.

Wtorek – o godz.19.45 w kawiarence spotkanie Grupy BIBLIJNEJ. O godz.20.oo – w salce spotkanie mężczyzn, którzy chcą pomóc w Służbie porządkowej lub w budowie ołtarzy na Boże Ciało! Prosimy panów o zrozumienie i odważną pomoc!

Środa - o godz.19.oo NOWENNA do MBNP z Mszą Św.  i „dziesiątkiem” różańca.

I Czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. 

Msze Św. :   8.oo; 9.3o – SUMA  z procesją;  ok.11.3o;  19.oo.

Zadbajmy o DEKORACJĘ balkonów i okien! Prosimy KIEROWCÓW o kulturę i ustawienie aut tak, by nie przeszkadzały w procesji! Zabierzmy na procesję śpiewniki. W OKTAWIE procesje o godz.19.oo, w niedzielę - 9.3o. Pomóżmy w orszaku procesyjnym: przy chorągwiach, baldachimie lub w Służbie porządkowej.

I Piątek – od godz.8.3o sakramentalne odwiedziny CHORYCH. Od godz.18.3o Spowiedź Św. Na Mszę Św. wieczorną zapraszamy małych, młodych i dorosłych. Z racji Oktawy Bożego Ciała udzielamy na terenie naszej parafii dyspensy od mięsa!

I Sobota – rano comiesięczna modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy Św. – wspólna jedna część różańca.

Przyszła niedziela – zapraszamy do KAWIARENKI na „Karolowego pączka”. Po Mszach Św. – doroczna zbiórka na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

Młodzież po Bierzmowaniu!
Ksiądz Marek zaprasza na spotkanie Grupy Młodzieżowej 14 czerwca (niedziela) o godz.17.oo. Wspierajmy się budując przyjaźnie i odkrywajmy wiarę jako przygodę z Jezusem. Istnieje możliwość wyjazdu z grupą do Borowego Młyna. Informacje i kontakt przez Agnieszkę Jasnoch.

BIERZMOWANI mogą odbierać zdjęcia ze swojej uroczystości (po Mszach Św.: 11.oo i 12.3o w kawiarence!).

Pierwsze obowiązkowe spotkanie GIMNAZJALISTÓW klas II przed Bierzmowaniem – 23.06.  o godz.20.oo (w salce) !