Niedziela 03.01.2016

II Niedziela po NARODZENIU PAŃSKIM

Dzisiaj – Zapraszamy do Kawiarenki na „karolowego” pączka!

Środa - obowiązkowa UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO tj. Trzech Króli. Kolekta - na Misje. Msze Św. jak w niedziele.
Tego tez dnia o godzinie 19.00 odbędzie się w kościele Św. Wawrzyńca, koncert kolęd w wykonaniu Magdy Anioł z zespołem. Zaprasza Rada Dzielnicy.

Czwartek ( I miesiąca ) – GODZINA ŚWIĘTA adoracji z uczczeniem Relikwii Św. Karola do godz.9.oo z prośbą o łaski Boże dla przyjmujących tegoroczną kolędę. Za „zamkniętych” w sercu i w domu ofiarujmy piątkową wstrzemięźliwość od mięsa oraz osobiste wyrzeczenia.
Przyszła niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO - o 9.3o pomodlimy się za dzieci ochrzczone u nas w minionym roku, by wzrastały w wierze, świętości i Bożej mądrości. Tej niedzieli - comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA. Polecamy ją Waszej „cichej” 🙂 ofiarności ! O godz. 17.oo – KONCERT KOLĘD w wykonaniu chórów: dzieci i dorosłych oraz zespołu młodzieżowego. Wstęp wolny! Zapraszamy!

W styczniu: Msze Św. w tygodniu - godz.8.oo i 16. BIURO – czynne tylko w soboty 10.oo – 11.oo !

KOLĘDY A.D.2016: Pierwszą kolędę (po 3 latach nieobecności też!), zmianę adresu zgłaszajmy wcześniej! ( bodek.n@wp.pl ) Zwierzęta zamykajmy w innym pomieszczeniu! Ofiary na budowę przygotujmy w oddzielnej kopercie. Rozdawane na kolędzie DEKLARACJE na 2016 rok po wypełnieniu i zrealizowaniu będą wmurowane w ścianę przyszłej wieży. Przyjmujących kolędę zapraszamy na niedzielne Msze Św. o godz.9.3o. WODA święcona - dostępna od strony plebanii!

PROGRAM KOLĘD
03.01. (niedz) ul. Lipowa 2 c,d; 4; 6
04.01. (pon) ul. Zwinisławy 2/6 c,d; 4/6 a,b;
oraz ul. Myśliwska 6/8
05.01. (wt) ul. Myśliwska 2/4 a,b; 4 c-f; 11
c.d. podany na stronie internetowej parafii, w gablotach oraz w biuletynie!

---------------------------------------------
Każda Parafia w dniach 20-25 lipca gościć będzie ok.50 młodych ludzi z zagranicy przed ich spotkaniem z papieżem w Krakowie. Prosimy o zgłaszanie się rodzin, które mogą przyjąć na kilkudniowy nocleg dwie osoby. Prosimy o zrozumienie i pomoc!
------------------------------------
W Roku Jubileuszu Miłosierdzia niech Pan da nam doświadczyć mocy Jego przebaczenia, abyśmy i my przebaczali innym. Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia rozpoczną w nas i pośród nas cud jednania serc ludzkich. Radosnych i błogosławionych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku! ks.Cezary Komosiński – proboszcz tworzącej się parafii w Anglii. ( www.parafia-letchworth-albert.co.uk )