Niedziela 03.04.2016

03.04.2016 II NIEDZIELA WIELKANOCNA
- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 71 TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA –

Dzisiaj – zapraszamy do Kawiarenki na „Karolowego pączka”. Po Mszach Św. – zbiórka na potrzeby gdańskiego Caritasu. Zapraszamy na GODZINĘ ŚWIĘTĄ tj. modlitwę i koronkę do Miłosiernego Chrystusa o godz.15.oo. Modlitwą ogarnijmy też parafię z Redłowa w dniu Jej Odpustu!
Kolekta z Mszy Św. o godz.19.oo jest podziękowaniem za przygotowanie i przeprowadzenie dzieła „Duchowej Aspiryny”.

Poniedziałek - UROCZYSTOŚĆ Zwiastowania Pańskiego tj. Dzień świętości życia. ZAADOPTUJMY DUCHOWO nieznane, poczęte dziecko, by codzienną modlitwą wspierać przez 9 miesięcy jego istnienie! Uczynimy to na Mszy Św. o godz.18.oo (blankiety adopcji są na gazetnikach)

Wtorek – o godz.19.oo spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO. Materiały dla wspólnoty dostępne w zakrystii.

Środa - o godz.18.oo NOWENNA do MBNP, Msza Św. i „10” różańca. Na Mszę Św. i spotkanie w kawiarence zapraszamy WSPÓLNOTĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

Czwartek ( I miesiąca ) – wieczorna GODZINA ŚWIĘTA z prośbą o moc Miłosierdzia Bożego dla prześladowanych za wiarę Chrześcijan oraz dla nawrócenia ich prześladowców.

Przyszła niedziela – KOLEKTA BUDOWLANA. Polecamy ją Waszej chrześcijańskiej i biblijnej wrażliwości na potrzeby utrzymania Domu Bożego tj. Świątyni.

 

UWAGA!
Parafia w dniach 20-25 lipca gościć będzie młodych z zagranicy przed spotkaniem z papieżem w Krakowie. Prosimy o zgłaszanie się rodzin, które mogą przyjąć na kilkudniowy nocleg dwie osoby. Już zgłoszonych zapraszamy o kontakt z ks. proboszczem.
Na JAŁMUŻNĘ wielkopostną dla dzieci z gdyńskiego Hospicjum zebraliśmy i przekazaliśmy 3.130,- Dziękujemy hojnym Ofiarodawcom!

Narzeczeni są zobowiązani załatwiać sprawy w biurze parafialnym najpóźniej na 3 miesiące przed ślubem. ZAPOWIEDZI przedślubne– według Prawa Kanonicznego (Kan.1069) wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi.