Niedziela 06.05.2018

06.05.2018 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

Dzisiaj - zapraszamy do kawiarenki na „karolowe PĄCZKI”.
Po Mszach Św. o 11.oo i 12.3o – mini Koncert utworu „Sonata C-dur” Jerzego Fryderyka Hendla w wykonaniu wybitnej flecistki i parafianki, Pani Katarzyny Czerwińskiej - Gosz oraz Pani organistki Ewy Bogusławskiej.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Maryi: w tygodniu z Mszą Św. o godz.18.oo
w niedziele - poza świątynią o godz.16.oo: dzisiaj - przy Źródle Marii (za wiaduktem);
13 maja – przy kapliczce Św. Józefa;

Środa – o godz.18.oo NOWENNA do MBNP z Mszą Św. i „10” różańca. Po modlitwie spotkanie Liderów grup parafialnych w sprawie Mszy Św. Prymicyjnej.

Czwartek – wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji – o łaskę nawrócenia i przemianę serc dla „młodych”, którzy oddalili się od Boga i spełniania Jego woli.

Piątek – Pierwszy Dzień NOWENNY do Ducha Świętego całego katolickiego Kościoła. Grupa Miłosierdzia z ks. Arkadiuszem zapraszają po Mszy Św. wieczornej na katechezę „W górę serca - nigdy nie zostaniesz odrzucony!" i modlitwę przy Najświętszym Sakramencie.

Sobota (12. maja) – o godz.3.3o w kościele Św. Wawrzyńca Msza Św. i początek pieszej PIELGRZYMKI do Wejherowa. Zachęcamy do udziału, by ofiarować fizyczne, duchowe wyrzeczenia na chwałę Bożą i dla pożytku własnego oraz parafii! PROGRAM na plakatach i ulotkach!
U nas o godz.10.oo – Spowiedź Św. dzieci komunijnych oraz ich rodzin.

Przyszła niedziela I KOMUNIA ŚWIĘTA o godz.: 10.oo i 12.oo.
Pozostałe Msze Św.: 8.oo; 14.oo; 18.oo.
O godz.17.3o – modlitwa różańcowa ze Św. Antonim, a Msza Św. o 18.oo będzie pierwszą, tegoroczną z Wieczorów FATIMSKICH. Zapraszamy!

PAMIĘTAJMY!
19 maja - ŚWIĘCENIA Kapłańskie dk Tomasza Topolskiego o godz.10.oo w Oliwie
20 maja - Jego Msza Św. PRYMICYJNA u nas o godz.13.oo
20 maja – na Mszę Św. o godz.18.oo zapraszamy BIERZMOWANYCH w historii parafii! Tą Mszą Św. rozpocznie się doroczny u nas WIECZÓR UWIELBIENIA BOGA słowem i śpiewem w mocy Ducha Świętego. Będzie też modlitwa wstawiennicza nad każdym kto pragnie uzdrowienia według woli Bożej. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY na naszą wycieczko – pielgrzymkę autokarową:
26-27 maja: 26.05.(godz.4.45) do Świnic Warckich, Kalisza i Częstochowy (nocleg). 27.05.(po obiedzie powrót – ok.22.oo) Program w gablotach! Zapisy – 507 081 791

Prosimy! Zabierajcie ze sobą parafialne foldery, by życzliwych ofiarodawców poprosić o wsparcie dla naszych dzieł! Foldery są na gazetnikach i w zakrystii!

Zapowiedzi przedślubne:

09/1 Michał CHUDZICKI; Gdynia; ul. Myśliwska 8/35
Agnieszka OMILIAN; Gdynia; ul. Myśliwska 8/35
Ślub – Gdańsk