Niedziela 10.06.2018

10.06.2018 X NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym służbą, modlitwą i śpiewem
w przygotowanie i przeżycie uroczystości parafialnych ostatnich tygodni:
I Komunii Św., Mszy Św. prymicyjnej ks. Tomasza,
Bożego Ciała i Jego Oktawy
oraz Wizytacji kanonicznej Ks. Biskupa i Bierzmowania!

Wam małym i dużym z zapałem uczestniczącym w tym dziele
i zatroskanym o chwałę Bożą w parafii niech Bóg udzieli wszelkich łask,
a Miłosierdzie przeniknie Wasze serca i domy!
DUSZPASTERZE

 

Dzisiaj – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA przeznaczona na wiosenną rozbudowę świątyni. Dziękujemy za Waszą życzliwą i szczerą ofiarność!

Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego
są w ciągu tygodnia z wieczorną Mszą Św. a w niedziele wraz z Sumą parafialną.

Środa – kolejny WIECZÓR FATIMSKI. O godz.19.3o - NOWENNA do MBNP z modlitwą różańcową, a o 20.oo – Msza Św. fatimska z procesją światła. Przynieśmy świece z osłonkami! Zapraszamy wszystkich szczerze kochających Maryję !

Czwartek – od godz. 18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą o świętość i rozpalenie entuzjazmu wiary dla mieszkańców naszej parafii.

Piątek – po Mszy Św. wieczornej Wspólnota Miłosierdzia Bożego wraz z ks. Arkadiuszem zapraszają na KATECHEZĘ: „Miłosierdzie – droga przebaczenia”.

Przyszła niedziela – zapraszamy do kawiarenki na „domowe wypieki” parafian i parafianek. Po Mszach Św. – zbiórka na KUL i uczelnie katolickie w diecezji.

 

PRZYPOMINAMY !
Msze Św. wieczorne do 31.08. są odprawiane o godz.19.oo - z wyjątkiem „wieczorów fatimskich” (20.oo) BIURO: poniedziałki, czwartki 18.oo -18.3o; soboty 10.oo -11.oo
Msze Św. wieczorne w soboty odprawiane są wg Liturgii niedzielnej (m.in. dla zamawiających intencje, dla podróżujących, dla chorych i starszych, dla uczących się i pracujących w niedziele)

18.06. (poniedziałek) z Mszą Św. o godz.19.oo - spotkanie organizacyjne dla klas II gimnazjum przed Bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa!

Można wynająć KAWIARENKĘ na poczęstunek dla gości np. po rodzinnej Mszy Św.

Wycieczko – pielgrzymka autokarowa: 25-26 sierpnia: 25.08.(godz.6.oo) do Stoczka Klasztornego, Św. Lipki, Olsztyna i Gietrzwałdu (nocleg). 26.08. do Zielonki Pasłęckiej i powrót ok.19.oo koszt:200,- Zapisy u Pani Elżbiety – tel.507 081 791

Kwiaciarnia (ul. Gryfa Pomorskiego 54) zatrudni pracownicę na ½ etatu – kontakt: tel.886 193 520

Zapowiedzi przedślubne:

Dariusz WYKA; ul. W.Szefki 4
Małgorzata TYMCIO; ul. W.Szefki 4 ślub: Krasiczyn