Niedziela 06.08.2017

06.08.2017 ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

 

Środa – ŚWIĘTO Św. Teresy Benedykty od Krzyża. O godz.19.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św.

Czwartek – ŚWIĘTO Św. Wawrzyńca, diakona. Pomódlmy się za sąsiednią parafię Wielkiego Kacka w dniu jej Odpustu. U nas o od godz. 18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą o przymnożenie Bożej łaski i ludzkiej życzliwości dla dzieła rozbudowy wspólnoty parafialnej oraz naszej świątyni

Przyszła niedziela – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA - na przyszłą rozbudowę kościoła oraz na renowację figur: MB Fatimskiej i Anioła Stróża. Polecamy te dzieła Waszej przychylności i ofiarności.
Kolejny WIECZÓR FATIMSKI z racji dnia Pańskiego rozpocznie się modlitwą różańcową o godz.18.3o! O godz.19.oo – Msza Św. z procesją wokół kościoła. Zapraszamy czcicieli Maryi, Pani Fatimskiej, by modlić się razem z Nią w komunii serc o miłosierdzie Boże dla nas i świata całego oraz o pokój Boży dla Ojczyzny i Rodaków!

„Złota Grupa Pielgrzymkowa” spotyka się codziennie (w czasie trwania gdyńskiej pielgrzymki naszych braci i sióstr do Częstochowy) na Apelu Jasnogórskim po Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem duchowo pielgrzymować do tronu Maryi!

Zachęcamy do czytania biuletynu parafialnego z bieżącymi informacjami z życia wspólnoty oraz prasy katolickiej dostępnej w kościele! Kto czyta nie błądzi!

UWAGA!
Zgodnie z zachętą Kościoła miesiąc sierpień to okazja do ABSTYNENCJI od alkoholu ofiarowanej za alkoholików oraz nadużywających go na wakacjach i urlopach!
Zachęcamy do zabrania na wakacyjne wyjazdy folderów naszej parafii, by poprosić w miejscu wypoczynku Życzliwych o „cegiełkę” pomocy.

Parafianom i gościom, życzymy miłego i udanego
wakacyjnego wypoczynku z Bogiem w sercu!