Niedziela 07.07.2019

07.07.2019 XIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj – zapraszamy na „karolowe” PĄCZKI.

Prosimy o zabranie na wyjazdy czy wysyłanie znajomym folderów naszej parafii, by poprosić o „cegiełkę” pomocy.
Pomóżcie zebrać środki na prowadzenie prace, nawet w formie pożyczki! Poszukujemy również fundatora (-ów) konstrukcji stalowej nad dzwonami
(patrz makieta – koszt ok.200 tys. złotych)

ŚRODA – o godz.19.oo NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w intencjach zapisanych na kartkach. Po Mszy Św. „dziesiątek” różańca.

CZWARTEK - ŚWIĘTO Św. Benedykta, patrona Europy. Od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA z prośbą: o przymnożenie łaski Bożej i ludzkiej życzliwości dla rozbudowy naszej wspólnoty i świątyni. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

PIĄTEK - XXI ROCZNICA ERYGOWANIA (12.07.1998) naszej parafii tj. powołania do istnienia. Zapraszamy na wspólną dziękczynną modlitwę!

SOBOTA (13 lipca) – kolejny WIECZÓR FATIMSKI.
Nie ma Mszy Św. o godz.19.oo ! O 19.3o – różaniec. O 20.oo – Msza Św. z procesją (przynieśmy świece z osłonkami). Modlitwie przewodniczyć będzie ks.Tomasz Topolski.

NIEDZIELA - comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA przeznaczona na trwające prace. Prosimy o życzliwe i „ciche” tj. banknotowe wsparcie!

Witając Gości, życzymy im oraz naszym Parafianom,
miłego i udanego wakacyjnego wypoczynku !
PAMIĘTAJMY!   Nie ma wakacji od  BOGA  i bez  BOGA!

P.S. W świątyni obowiązuje z szacunku dla świętości strój wygodny, ale nie swobodny a z szacunku dla Boga i modlących się – punktualność !