Niedziela 25.11.2018

25.11.2018 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

Dzisiaj - kolekta jest na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Oliwie.
Poświęcone OPŁATKI wigilijne, są dostępne w naszej świątyni za dobrowolną ofiarę. Ważne, by w katolickim domu przy składaniu wigilijnych życzeń było obecne błogosławieństwo Boże! Tego nie gwarantuje opłatek ze sklepu !
Wdzięczna modlitwą ogarnijmy dzisiaj parafię p.w. Miłosierdzia Bożego w Żukowie, która wspiera nasze dzieła budowlane duchową i materialną „cegiełką”.

ŚRODA o godz. 18.oo - NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach i „dziesiątek” różańca. Po modlitwie – spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Zapraszamy chcących wielbić Boga i Maryję oraz pomagać ubogim na duchu, tą prostą i skuteczną modlitwą. Zapraszamy też rodziców, by wspierali nieustanną modlitwę swoje dzieci jako Róża Rodziców!

CZWARTEK – wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ do 19.3o ofiarujemy w intencji: „Abyśmy w mocy Bożego Ducha dobrze przygotowali serca i rodziny na przyjście Zbawiciela”. Modlitwy poprowadzi wspólnota ZIEMIA MARYI.
Obowiązkową w piątek wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy też w tej intencji.
Jak co tydzień w czasie adoracji okazja do Spowiedzi Św. Zapraszamy!

PIĄTEK – ŚWIĘTO Św. Andrzeja, Apostoła.

I SOBOTA (grudnia) – rano uczcimy Mszą Św. i różańcem wynagradzającym Niepokalane Serce Maryi.
Od godz.9.oo z posługą sakramentalną, swoich CHORYCH odwiedzi ks. Adam

Przyszła NIEDZIELA – początek ADWENTU i Roku Liturgicznego (kościelnego). Zapraszamy do południa na „karolowego” PĄCZKA.
Przeżyjmy Adwent jako duchowe rekolekcje. RORATY - Msze Św. ku czci Maryi, odprawiane będą dla wszystkich codziennie (bez niedziel i świąt) o godz.6.15. Nie będzie w te dni Mszy Św. o godz.8.oo ! Przynośmy LAMPIONY!
Tak jak w minionym roku, w zamian za adwentowe przygotowanie paczek w naszej akcji ŚWIĄTECZNY DAR SERCA, prosimy o składanie ofiar do puszki Św. Antoniego na wsparcie gdyńskiego Schroniska dla bezdomnych Osób i Rodzin.

W dniu wczorajszym z rodzinną radością Brygida i Tomasz obchodzili u nas swój Jubileusz 50 - lecia sakramentalnego Małżeństwa. Złotym Jubilatom życzymy zdrowia, piękna trwałej miłości oraz szczęścia wśród najbliższych pod opieką Maryi i Św. Karola.