Niedziela 01.11.2015

01.11.2015 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dzisiaj - Modlitwy na cmentarzu Św. Wawrzyńca - o godz.15.oo.
Wyjątkowo dzisiaj – zbiórka na pomoc chrześcijanom w Syrii.

Poniedziałek- Wspomnienie Wszystkich WIERNYCH ZMARŁYCH ( tzw. Zaduszki ). Msze Św.: 10.oo (błąd w biuletynie!); 18.oo; 19.3o

Przypominamy: Wierni, gdy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych oraz w intencjach Ojca Św., mogą uzyskać i ofiarować za cierpiących w czyśćcu odpusty: zupełny (1 – 8.11.), cząstkowy (w inne dni).

Środa o godz.18.oo - Nowenna do MBNP, Msza Św. i „dziesiątek” różańca. O godz.19.45 – spotkanie wspólnoty ZIEMIA MARYI.

DNI EUCHARYSTYCZNE listopada:

I czwartek – uczcimy relikwie Patrona i przyjmiemy Komunię Św. pod dwiema postaciami. Cotygodniową GODZINĘ ŚWIĘTĄ ofiarujemy za zmarłych, którzy potrzebują naszej modlitwy i którym ją obiecaliśmy.

I piątek - od godz.9.oo sakramentalne odwiedziny CHORYCH. Zgłaszajmy chorych, którzy nie mogą sami dotrzeć do świątyni.
O godz.18.oo – MSZA ŚW. ZBIOROWA za zmarłych z udziałem dzieci, gimnazjalistów i młodzieży. Wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w intencji dusz czyśćcowych.
SPOWIEDŹ ŚW. – kwadrans przed każdą Mszą Św., w czwartek 17.45 - 19.3o (gimnazjaliści i młodzież!), w piątek 17.3o – 18.oo (dzieci!)

I sobota ( 7 listopada ) o godz.14.oo – doroczna Msza Św. z braćmi Kościelnej Służby Mężczyzn SEMPER FIDELIS naszej Archidiecezji z udziałem nowo wyświęconego J.E.Ks.Bpa Zbigniewa Zielieńskiego. Zapraszamy Was wszystkich, a zwłaszcza młodzieńców i mężczyzn, by doświadczyć siły wspólnoty tyle lat wiernej ideałom Kościoła!

Przyszła niedziela - ODPUST PARAFIALNY.
Suma - o godz.12.3o. Modlitwę poprowadzi Ks. prof. Wojciech Cichosz.

Zapraszamy na „karolowego pączka” (2,5o,-), by słodko świętować imieniny parafii z najbliższymi. Kolekta dnia będzie KOLEKTĄ BUDOWLANĄ. Polecamy ja Waszej „cichej” ofiarności
ŚW. KAROLU NASZ PATRONIE, MÓDL SIĘ ZA NAMI !