Niedziela : 20.09.2015

20.09.2015 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj zapraszamy do KAWIARENKI na domowe wypieki. Napoje i ciastka to „słodkie cegiełki” na potrzeby budowy!

Wtorek - comiesięczny Dzień Św. Jana Pawła II. Po Mszy Św. wieczornej – spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn SEMPER FIDELIS (Zawsze wierni). Zapraszamy ambitnych, solidnych młodzieńców i mężczyzn, którzy z zapałem służyć będą Bogu i Rodzinie Kościoła. Równocześnie – spotkanie KRĘGU MIŁOSIERDZIA.

Środa o godz.18.oo - NOWENNA do MBNP z Mszą Św. i „dziesiątek” różańca.
O godz.19.45 – spotkanie Grupy ZIEMIA MARYI.

Czwartek wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji – jako błaganie o moc Ducha Świętego dla mieszkańców przeżywających kryzys wiary, by z odwagą wrócili do Boga żyjącego w Sakramentach Św.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

Przyszła niedziela - Gdyńskie Hospicjum Św. Wawrzyńca rozprowadzać będzie swoje kalendarze. Po Mszy Św. o godz.11.oo – spotkanie z chłopcami, którzy chcą zostać ministrantami! O godz.18.oo – spotkanie Grupy MŁODZIEŻOWEJ. Tej niedzieli ostatni raz Msza Św. wieczorna jest o godz.17.oo !!! Od października wieczorne Msze Św. w niedziele będą o godz.18.oo !!!

UWAGA !
28 września (poniedziałek) o godz.19.oo w salce – spotkanie dla dorosłych, którzy dotąd nie przyjęli Sakramentu Bierzmowania.

Zbliża się październik. Zorganizujmy czas na wspólne, rodzinne, małżeńskie odkrycie mocy Różańca! Zachęcamy do stworzenia RÓŻY rodziców, którzy modlić się będą codziennie „dziesiątkiem” różańca za swoje córki i swoich synów.
Ponownie zapraszamy do GRUP parafialnych, bo „żywa” Parafia potrzebuje wsparcia świeckich w modlitwie, śpiewie i służbie!
Poszukujemy też odpowiedzialnej i zdolnej muzycznie osoby do pomocy jako organista/ka lub do prowadzenia Scholi.

Obowiązkowy dla narzeczonych KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI prowadzony jest w parafii p.w. MB Bolesnej w Orłowie co wtorek o godz.19.oo.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
27/ Sylwia TERECH (Kabiny k/Reszla) – Tomasz SKÓRA ( G.P.79) ślub/ Św. Lipka
28/ Agnieszka DRYWA ( Mysl.4) – Tomasz ZBLEWSKI ( Myśl.4) ślub/ Gdańsk