Niedziela 11.08.2019

11.08.2019 XIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Do końca sierpnia wszystkie Msze Św. wieczorne są o godz.19.oo.

Dziękujemy „Złotej Grupie” czcicieli Maryi za codzienne, „duchowe” pielgrzymowanie z gdyńską pielgrzymką, która wchodzi jutro na Jasną Górę!

Dzisiaj – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na trwającą rozbudowę wieży. Dziękujemy ofiarodawcom za składane tzw. „dniówki” (300,- dla jednego budowlańca). Kolekta jednej niedzieli starcza tylko na jeden dzień pracy 10 osób. Za materiały i pracę zapłacono dotąd 290.000,- Dziękujemy za zrozumienie oraz okazaną pomoc i prosimy nadal o solidne wsparcie!

WTOREK – nie będzie Mszy Św. o godz.19.oo!  Kolejny WIECZÓR FATIMSKI rozpoczniemy różańcem o godz.19.3o! O godz.20.oo Msza Św. maryjna z procesją. Modlitwom przewodniczył będzie ks. Krzysztof SIENIAWSKI, wikariusz parafii p.w. Św. Doroty z Mątew w Gdańsku - Jasieniu. Zapraszamy!

ŚRODA – ŚWIĘTO Rocznicy poświęcenia Archikatedry w Oliwie. O godz.19.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „10” różańca.

CZWARTEK – obowiązkowa UROCZYSTOŚĆ Wniebowzięcia NMP.
Msze Św. jak każdej niedzieli – z błogosławieństwem zbóż, ziół i kwiatów.
Zapraszamy na doroczne uroczystości przy Źródle Marii (za wiaduktem). Rozpoczną się o godz.15.oo Mszą Św. z liturgią w jęz. kaszubskim. GODZINA ŚWIĘTA adoracji - jako nasze oddanie się pod przemożną opiekę Jezusa i Maryi od godz.18.oo.

PIĄTEK – o godz.19.oo radosne DZIĘKCZYNIENIE w 21.rocznicę Pierwszej Mszy Św. odprawionej w naszej wspólnocie (16 sierpnia 1998). Mając na uwadze dobro duchowe wiernych Ks.Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych wszystkim obecnym tego dnia na terenie Archidiecezji.

NIEDZIELA – ponownie zapraszamy do kawiarenki na „Karolowe” PĄCZKI.

Swoje Złote Jubileusze Małżeństwa z radością obchodzili u nas Państwo:
Aleksandra i Stanisław BLICHARZ oraz Irena i Józef ZIEJKA.
Jubilatom życzymy raz jeszcze łask Bożych i mocy miłości na każdy dzień, a ich najbliższym błogosławieństwa niebios.

Wszystkim wypoczywającym w Gdyni
życzymy miłych i udanych wakacji z Bogiem w sercu!

P.S. Zachęcamy w sierpniu do abstynencji od alkoholu, w intencji nawrócenia ludzi, co przepijają zdrowie, dobytek i szczęście rodziny!