Niedziela : 23.08.2015

23.08.2015       XXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Poniedziałek – Święto ŚW. BARTŁOMIEJA, Apostoła.

Środa - Uroczystość NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego. O godz.19.oo - NOWENNA do MBNP wraz z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca.

Czwartek od godz. 18.oo - GODZINA ŚWIĘTA adoracji – z prośbą o dary Bożej łaski dla wszystkich, którym obiecaliśmy modlitwę.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

Przyszła niedziela ( piąta w miesiącu ) – tradycyjna, dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę zadłużeń i przyszłą rozbudowę kościoła. Polecamy ją Waszej chrześcijańskiej życzliwości i ofiarności.

 

PRZYPOMINAMY

Od poniedziałku ( 31 sierpnia ) – powracamy do porządku nabożeństw wieczornych jak w ciągu roku:  niedziele -  17.oo , w tygodniu - 18.oo

Zachęcamy uczniów i pracujących, by zorganizować sobie czas i rozpocząć u progu września Nowy Rok Szkolny i pracę przyjmując Boże wsparcie w Sakramentach Św. i w Bożym błogosławieństwie!

Zachęcamy do udziału (sobota 5 września) w jednodniowej Pieszej Gdyńskiej Pielgrzymce do SWARZEWA, do Maryi Królowej Polskiego Morza. Pielgrzymka wyrusza po Mszy Św. o godz.6.oo z parafii p.w. Ducha Św. na Obłużu.

Można wynająć kawiarenkę na rodzinne spotkanie i poczęstunek, zwłaszcza po swojej Mszy św. Opłata będzie „cegiełką” budowlaną.

 

Serdecznie witamy powracających z wakacji i urlopów drogich Parafian.

Życzymy Wam na zbliżający się czas nauki i pracy, mocy Bożej i pogody ducha !

Tego samego życzymy wyjeżdżającym od nas miłym Gościom !