Niedziela : 24.05.2015


NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

( KONIEC OKRESU WIELKANOCNEGO )

Dzisiaj - UROCZYSTA I KOMUNIA ŚW. Do piątku włącznie dzieci będą uczestniczyć w Mszach Św. o godz.18.oo. Sobotnie, radosne zakończenie „Białego Tygodnia” będzie w Swarzewie u stóp Matki Bożej!

Dzisiaj Msze Św. o godz. 8.oo; 9.oo; 14.oo; 19.oo.
Majowe o godz.16.oo przy kapliczce Św. Józefa na ul. Lipowej.

Poniedziałek - ŚWIĘTO NMP Matki Kościoła.

Wtorek – Dzień Matki. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych Mam.

Środa o godz.18.oo – NOWENNA do MBNP z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca. Po modlitwie – spotkanie wspólnoty Żywego Różańca”. Zapraszamy!
O godz.19.45 – spotkanie grupy „Ziemia Maryi”.

Czwartek – ŚWIĘTO Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ oraz piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy z prośbą o świętość, radość wiary dla dzieci komunijnych oraz ich rodzin.  Od godz.19.oo - Spowiedź Św. dzieci i ich rodzin przed niedzielną ROCZNICĄ Komunii Św.

Przyszła niedziela – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY. Pamiętajmy w modlitwie o parafii na Dąbrowie w dniu jej odpustu. Tej niedzieli (5 miesiąca) –dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę zadłużeń inwestycyjnych. Polecamy ją Waszej szczerej ofiarności!
O godz.14.oo - ROCZNICA Komunii Św.
O godz.19.45 (po Mszy Św.) – WIECZÓR MARYJNY tj. koncert chóru i zespołu młodzieżowego naszej parafii.
----------
Na organizację ŚDM – 2016 zebraliśmy: 2.270,-
PRZYPOMINAMY !
Msze Św. wieczorne od 1 czerwca do 31 sierpnia - o godz.19.oo !
4 czerwca - BOŻE CIAŁO. Pomyślmy już o udekorowaniu z wiarą ołtarzy, okien, balkonów na dorocznej trasie procesji. „Obojętnych” mieszkańców i kierowców prosimy o kulturę! Mężczyzn gotowych nam pomóc w Służbie porządkowej na trasie prosimy o zgłoszenie się do Ks. Proboszcza.

Dziękujemy trójce naszych Parafian i Ks. Wojciechowi za udział w pieszej Pielgrzymce do Wejherowa. Niech Bóg w Trójcy Jedyny za ofiarowany trud i modlitwę obdarza Was obfitymi darami!
Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za ofiarowane dla parafii ornaty kapłańskie na pamiątkę dzisiejszej Uroczystości!