Niedziela 13.11.2016

13.11.2016 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
Zakończenie Jubileuszu Miłosierdzia w Archikatedrze Oliwskiej.

Dzisiaj – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na bieżące potrzeby inwestycyjne. Dziękujemy za życzliwość i ofiarność!

Również dzisiaj - VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na pomoc dla chrześcijan z Iraku.

Środa - o godz.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach i „dziesiątek” różańca. O godz.18.45 w salce - spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO. Zapraszamy chcących poznać i wspólnie rozważać Słowo Boże.

Czwartek – wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ ofiarujemy w intencji chrześcijan dyskryminowanych i prześladowanych za wiarę.

Piątkową, obowiązującą wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w ich intencji.
O godz.19.45 w salce - spotkanie wspólnoty ewangelizacyjnej ZIEMIA MARYI. Zapraszamy chętnych, którzy w mocy Ducha Św. chcą wielbić Boga i dziękować Mu za Jego bliskość w Eucharystii!

Przyszła niedziela – UROCZYSTOŚĆ Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata rozpocznie ostatni tydzień w Roku Kościelnym. Podczas Sumy parafialnej nastąpi uroczysty AKT PRZYJĘCIA Jezusa Chrystusa za Króla i Pana!

Zapraszamy do KAWIARENKI na domowe wypieki parafianek. Dziękujemy paniom i ich najbliższym za tak ofiarowane „słodkie cegiełki”!

Tego dnia zostaną poświęcone OPŁATKI wigilijne. Będą dostępne w kościele i w biurze za dobrowolną ofiarę przeznaczoną na cele budowy.

W niedzielę ODPUST parafialny obchodzić będzie Parafia w Małym Kacku. Suma odpustowa - o godz.12.15.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY parafianom i gościom, którzy minionej niedzieli przyjęli zaproszenie na nasze radosne świętowanie Odpustu parafialnego. Dziękujemy bardzo Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg tej Uroczystości !

Poznaj Patrona naszej parafii - zakup książkę „cegiełkę” pt.„Wizja i Służba” – Św. Karol w świetle najstarszej biografii. Cena: 15,-

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zamawiajmy INTENCJE mszalne na I półrocze przyszłego roku 2017.