Niedziela 24.06.2018

24.06.2018 UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA
ŚW. JANA CHRZCICIELA

 

Środa – w dniu wspomnienia MB Nieustającej Pomocy o godz.19.oo - Nowenna do MBNP z Mszą Św. Msza Św. jest zbiorową, więc wszystkie ważne a nawet zapomniane intencje (podziękowania i prośby) zapisane wcześniej na kartce są ofiarowane razem Miłosiernemu Bogu i Miłosiernej Matce Maryi. Po Mszy Św. - „dziesiątek” różańca.
Po modlitwie ostatnie przedwakacyjne spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

Czwartek – od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA ze Wspólnotą ZIEMIA MARYI, z prośbą, aby każdy mały i duży z naszej parafii na wakacje zabrał ze sobą Boga i dzielił z Nim każdą letnią radość.

Piątek – UROCZYSTOŚĆ Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta dnia to tzw. „Świętopietrze” na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Nie obowiązuje nas z racji uroczystości piątkowa wstrzemięźliwość od mięsa.

Przyszła niedziela – Parafian i Gości zapraszamy do kawiarenki na „karolowego” pączka.

Łask Bożych, wzrastania w miłości pod opieką Maryi życzymy Nowożeńcom z innej parafii: Izabeli i Piotrowi, którzy z radością przyjęli u nas Sakrament Małżeństwa.

PRZYPOMINAMY!

Zachęcamy do udziału w Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy (od 26.07.br) lub w „Złotej Grupie” na miejscu. Niech nie zabraknie tych co chcą robić „Boży raban” w świecie!

Prosimy o zabranie na wakacyjne wyjazdy folderów naszej parafii, by w miejscu wypoczynku poprosić życzliwych o „cegiełkę” pomocy. Pomóżcie w taki sposób zebrać środki na rozpoczęcie wiosennej rozbudowy kościoła!

 

Parafianom małym i dużym, rozpoczynającym wakacje i urlopy,
życzymy wspaniałego wypoczynku wspartego na Bogu – dawcy pokoju!
Pamiętajcie! Nie ma wakacji od Boga i bez Boga!