Niedziela 25.10.2015

25.10.2015 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA (naszego 04.11.2007 )
Ostatnie Nabożeństwa RÓŻAŃCOWE:
dzieci – do czwartku o godz. 17.15; młodzi i dorośli – do soboty 18.3o

Wtorek – o godz.19.oo spotkanie Kręgu BIBLIJNEGO (materiały w zakrystii).
Wyjątkowo po Mszy Św. wieczornej – spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Zapraszamy do wstąpienia w zastępy „żyjących” maryjną modlitwą!
Środa - Święto Św. Apostołów SZYMONA i JUDY TADEUSZA.

Czwartek – wieczorna GODZINA ŚWIĘTA - o powrót wielu mieszkańców do więzi z Bogiem i Jego Kościołem. Do godz.19.3o okazja do Spowiedzi Św.

Piątek - Spowiedzi Św. też do 19.3o, by przygotować się do uroczystości: Wszystkich Świętych i Zaduszek! W sobotę tej okazji nie będzie!
Niech wspomniane uroczystości będą osobistymi Rekolekcjami przed parafialnym Odpustem, który obchodzić będziemy 8 listopada! Poznajmy lepiej Św. Karola kupując i czytając książkę „Wizja i Służba” Cena: 20,-
W piątek o godz.19.oo w kawiarence – próba zespołu muzycznego młodych.

Sobota - MŁODZIEŻ, a zwłaszcza kandydatów do Bierzmowania oraz młodzież z parafialnej Grupy „EFFATHA” zapraszamy na Koncert dla Chrystusa - „Święty Zwycięża”, który odbędzie się w kościele NSPJ w Sopocie. Zbiórka chętnych przy naszym krzyżu misyjnym o godz.18.45. Jedziemy autobusem podmiejskim. Zabierzmy: legitymacje i bilety! Prosimy o opiekę rodziców. Powrót ok.21.3o.
Zapraszamy też DZIECI na „BAL Wszystkich Świętych” (mile widziane przebranie Anioła lub Świętego). O godz.17.3o spod krzyża udamy się W ORSZAKU ANIOŁÓW i ŚWIĘTYCH do kościoła Św.Wawrzyńca.(Msza Św. i zabawa do 21.oo)

Przyszła niedziela - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.
NIE będzie Mszy Św. o godz.12.3o! Modlitwy na cmentarzu przy kościele Św. Wawrzyńca - o godz.15.oo. Gdy nawiedzimy cmentarz, pomodlimy się za zmarłych i w intencjach Papieża, możemy uzyskać i ofiarować odpust: zupełny (1– 8.11.), cząstkowy (inne dni).

Zgłaszajmy WYPOMINKI za zmarłych: jednorazowe, roczne i Msze Św. zbiorowe.

Poniedziałek (2.11.br) WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH ( tzw. Zaduszki ). Msze Św.: 10.oo; 18.oo; 19.3o
W kościele orłowskim w ramach diecezjalnej peregrynacji gościć będziemy figurę Matki Bożej z Lourdes w dniach 6-8 listopada. Program na plakacie!
W ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego prosimy Was wspólnie z radnym Panem Piotrem Szpajerem o głosowanie na stronie www.bo.gdynia.pl ( do 4 listopada ) na zgłoszony projekt budowy chodnika w ciągu ul. Górniczej do ul. Lipowej. To dla naszej wygody i bezpieczeństwa bardzo ważne! Przekażcie też zachętę sąsiadom! Informacje jak głosować - w gablotach!