Niedziela : 27.09.2015

27.09.2015 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj – możemy zakupić kalendarze u wolontariuszy Gdyńskiego Hospicjum Św. Wawrzyńca. Od października wieczorne Msze Św. w niedziele będą o godz.18.oo !!!

Poniedziałek o godz.19.oo w salce – spotkanie dla dorosłych, którzy dotąd nie przyjęli Sakramentu Bierzmowania.

Wtorek – Święto ŚW. ARCHANIOŁÓW: Michała, Gabriela i Rafała. O godz.19.oo – spotkanie wspólnoty BIBLIJNEJ.

Środa o godz.18.oo - NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca oraz spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

W tym tygodniu obchodzimy DNI EUCHARYSTYCZNE października:
SPOWIEDŹ ŚW. – kwadrans przed Mszą Św.;
czwartek 18.oo - 19.3o (zwłaszcza gimnazjaliści i młodzież);
piątek 16.45 – 18.3o (dzieci)
Uszanujmy te terminy! Spowiedź Św. niedzielna jest dla pracujących. Spowiedź Św. w czasie niedzielnej Mszy Św. może wyłączyć z pełnego udziału w liturgii!

I Czwartek – rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE. Dla żywej więzi z Bogiem i Kościołem uczęszczajmy na tę prostą i skuteczną modlitwę, by kiedyś różaniec nie był pustą dekoracją w zimnych już dłoniach!
Wieczorem oddamy cześć RELIKWIOM Św. Karola. Do godz.19.3o GODZINA ŚWIĘTA - o większe umiłowanie Maryi i modlitwy różańcowej, dających siłę do walki ze Złem. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

I Piątek - od godz.8.3o odwiedziny CHORYCH. O godz.17.15 - różaniec z Komunią Św. dla najmłodszych. Młodzież zapraszamy na godz.18.oo!

I Sobota – różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

W przyszłą niedziela - zapraszamy na „Karolowego Pączka”.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW RÓŻAŃCOWYCH:
dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz.17.15
dla młodzieży i dorosłych – w tygodniu z Mszą Św. wieczorną; w niedziele z Sumą parafialną. Po porannych Mszach Św. w tygodniu - jeden „dziesiątek”.

UWAGA! Prosimy, by zgłaszali się KANDYDACI na ministrantów.
Parafia posiada nowy numer telefoniczny – 725 888 850
Wczoraj Ks. prał. Zbigniew Zieliński, prob. Bazyli Mariackiej i wieloletni duszpasterz KSM „Semper Fidelis” ustanowiony został przez Papieża Franciszka Biskupem pomocniczym naszej Archidiecezji. Święcenia Biskupie odbędą się pod koniec października.