Niedziela 28.05.2017

28.05.2017 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Dzisiaj - Pielgrzymi z Wejherowa wracają ok. godz.20.3o

NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Maryi:
w tygodniu z Mszą Św. o godz.18.oo; dzisiaj - o godz.16.oo - przy Źródle Marii
Dziękujemy nielicznym czcicielom Maryi za szczerą i systematyczną obecność!

Wtorek – po Mszy Św. wieczornej spotkanie Grupy MIŁOSIERDZIA.
Środa o godz.18.oo – NOWENNA do MB NP z Mszą Św. Po modlitwie - spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA oraz chętnych do walki z różańcem o zbawienie.

DNI EUCHARYSTYCZNE czerwca:

I Czwartek – wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ i piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujemy prosząc o nowe i święte powołania z parafii oraz o zdrowie dla cierpiących na duszy i ciele. Jak co miesiąc wieczorem uczcimy RELIKWIE Św. Karola. Pamiętajmy też o modlitwie za dzieci w Dniu ich Święta!

I Piątek – Spowiedź św. od godz.17.3o! Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz.18.oo. Uczmy się prawdziwej miłości chrześcijańskiej od Serca Jezusowego!

I Sobota – rano wspólne wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Wieczorem Wigilia przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zwieńczeniem uroczystości w Gdańsku (patrz plakaty) Msza św. o północy w Bazylice Mariackiej.

Przyszła niedziela - I KOMUNIA ŚWIĘTA o godz.: 10.oo i 12.oo.
Pozostałe Msze Św.: 8.oo; 14.oo; 18.oo.
Na Mszę św. o godz.18.oo zapraszamy BIERZMOWANYCH w historii parafii! Tą Mszą św. rozpocznie się WIECZÓR UWIELBIENIA JEZUSA słowem i śpiewem w mocy Ducha Świętego! Zapraszamy chcących nauczyć się tej radosnej modlitwy!

ZAPOWIEDZI. Nasz kleryk Tomasz Topolski ma przystąpić do święceń Diakonatu. Kto wiedziałby coś, co czyniłoby go niegodnym święceń jest zobowiązany powiadomić o tym proboszcza. Zniesławienie jednak kandydata pociąga za sobą obowiązek naprawienia szkody! Pamiętajmy o naszym kleryku w modlitwach!

PAMIĘTAJMY!

Parafialne MISJE ŚWIĘTE (11 – 18 czerwca) Zabierzmy ze sobą (zwłaszcza Grupy parafialne!) program naszych MISJI. „Idźcie i głoście”, że będą Misje, rozdając ok. 5 programów bliźnim!

Organizujemy w dniach 25.08. - 03.09.2017 autokarową Pielgrzymko -Wycieczkę m.in. do Medugorje. Program jest w gablotach. Informacje – Tel.507 081 791.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kwiaciarnia pilnie zatrudni ekspedientkę – florystykę ( Tel. 886 193 520 )

Chcesz pomóc sobie lub innym to wejdź i sprawdź! www.gdyniawspiera.pl