Niedziela 01.01.2017

01.01.2017 U R O C Z Y S T O Ś Ć
ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

W styczniu z racji kolęd Msze Św. w ciągu tygodnia odprawiane będą o godz. 8.oo i 16.oo! W Niedziele i Uroczystości porządek Mszy Św. bez zmian!
BIURO – czynne tylko w soboty 11.oo – 12.oo !

Czwartek ( I miesiąca ) – poranna GODZINA ŚWIĘTA adoracji z uczczeniem Relikwii Św. Karola do godz.9.oo z prośbą o łaski Boże dla przyjmujących kolędę.

Piątek ( I miesiąca ) - obowiązkowa UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO tj. Trzech Króli. Dzieci zachęcamy do przyjścia na Mszę Św. w koronach. Kolekta - na Misje. Msze Św. jak w niedziele. Po Mszy Św. o godz. 18.oo – KONCERT KOLĘD w wykonaniu naszego chóru. Zapraszamy!

Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Spowiedź Św. – przed każdą Mszą św.

Sobota ( I miesiąca ) – od godz. 9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH.

Przyszła niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO - o godz. 9.3o pomodlimy się za dzieci ochrzczone u nas w minionym roku, aby wraz ze swoimi bliskimi wzrastały we wierze, w świętości i Bożej mądrości. Tej niedzieli - comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA. Polecamy ją Waszej „cichej” J ofiarności !

Dziękujemy jako kapłani raz jeszcze wszystkim Darczyńcom, którzy przygotowali paczki w naszej akcji ŚWIĄTECZNY DAR SERCA oraz Panu Romanowi Plichta za darmowy transport tych licznych prezentów!
KOLĘDY A.D.2016: Rozpoczynają się o godz. 16.3o, a w soboty i niedziele o 15.oo. Pierwszą kolędę (po 3 latach nieobecności też!), zmianę adresu zgłaszajmy wcześniej! (bodek.n@wp.pl) Zwierzęta dla bezpieczeństwa i klimatu modlitwy zamykajmy w innym pomieszczeniu! Dobrowolne ofiary na budowę przygotujmy w oddzielnej kopercie. Przyjmujących kolędę zapraszamy na niedzielne Msze Św. o godz.9.3o. WODA święcona - dostępna od strony plebanii!

PROGRAM KOLĘD ( strona internetowa parafii, gabloty oraz biuletyn!) Dziękujemy za grzeczność i kulturę wszystkim, którzy pożegnali się wyprowadzając się z naszego osiedla oraz tym, którzy przedstawili się i przywitali jako nowi parafianie! Życzymy Wam radości i pomyślności Bożej w nowym miejscu zamieszkania i w nowej wspólnocie.

W miniony piątek na drogę ku wieczności pożegnaliśmy parafianina śp. Zbigniewa KLEJNA; lat 63; zam. przy ul.Lipowa 44. „Dobry Jezu, a nasz Panie! Daj mu wieczne spoczywanie!”

 

Szczęśliwych i pełnych Bożego Pokoju chwil w Nowym Roku
całej wspólnocie parafialnej i gościom
życzą tutejsi duszpasterze !