Niedziela 24.02.2019

24.02. 2019 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

 


ŚRODA - o godz.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątek” różańca. Po modlitwie spotkanie Wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Zapraszamy do tej maryjnej Rodziny i jej „żywej” modlitwy!

CZWARTEK - po wieczornej Mszy Św. cotygodniowa GODZINA ŚWIĘTA adoracji: o przemianę naszych serc w Wielkim Poście i głębszą więź z Panem Bogiem. Modlitwę poprowadzi Wspólnota „ZIEMIA MARYI”. Wspólnota zaprasza chętnych na adorację oraz spotkanie o 19.3o w kawiarence (wejście od strony plebanii).
ZAPRASZAMY wszystkich: małych i dużych, młodych i dorosłych do włączenia się w dzieło WSPÓLNOT parafialnych, dla Chwały Bożej, dla pożytku własnego i parafian. ODWAGI !!!

I PIĄTEK - Spowiedź Św. od godz.17.15 ! Dla dobra duchowego spowiadających się oraz spowiedników prosimy o punktualność i rzetelność! Małych i młodych oraz dorosłych zapraszamy na wspólną Mszę Św. o godz.18.oo, by razem uczcić Najświętsze Serce Jezusa jako źródło autentycznej miłości. Przypominamy! Według objawień Św. Małgorzaty wolą Pana Jezusa jest, by w tym dniu jak co miesiąc przyjąć Komunię Św. wynagradzają.
Spowiedź Św. może być wcześniej, nawet w czwartek podczas adoracji do 19.3o lub codziennie kwadrans przed Mszą Św.!

I SOBOTA – na porannej Mszy Św. i różańcu uczcimy Niepokalane Serce Maryi. Od godz.9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH, podopiecznych ks.Adama.

Przyszła NIEDZIELA – zapraszamy na „karolowe” PĄCZKI.
Tego też dnia Archidiecezjalne Duszpasterstwo Kościelnej Służby Mężczyzn „SEMPER FIDELIS” zaprasza wszystkich Braci Kościelnej Służby Mężczyzn, ich Rodziny i Sympatyków do udziału w uroczystości z okazji XXXII rocznicy powstania, która odbędzie się o godz. 16.00 pod przewodnictwem J.E.Ks.Arcybiskupa, w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i Św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku Zielonym Trójkącie

ZAPAMIĘTAJMY!
POPIELEC – 6 marca; REKOLEKCJE wielkopostne: 17 – 20 marca;

WIELKANOC – 21 kwietnia

BIERZMOWANIE: 8 maja (środa) o godz.18.oo
ROCZNICA Komunii Św.: 19 maja (niedziela) o godz.12.3o
Uroczysta I KOMUNIA Św.: 9 czerwca (niedziela) o godz.11.oo


POJEDŹMY RAZEM! ZAPRASZAMY z radością na wspólne parafialne wyjazdy:
1/ Niepokalanów: 18.05. (sobota), koszt: 120,-
2/ Ojców, Kraków, Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice: 19-21.07. (piątek-niedziela), koszt: 420,-
3/ Bośnia i Hercegowina - Chorwacja; m.in. Riviera Makarska, Medjugorie, Mostar : 20 – 29.09.br, koszt: 750,- i 250 euro
Informacje i zapisy: Pani Elżbieta; tel. 507 081 791 lub ks.Proboszcz

 

 

 

Drodzy Parafianie! Mili Goście!
Pomóżcie zmienić oblicze tutejszej świątyni

– domu naszego Boga.
Nadal usilnie prosimy!
Pomóżcie zyskać życzliwych ofiarodawców, fundatorów
dla dzieła rozbudowy tego kościoła!

P.S. Prosimy o pomoc nawet w formie pożyczki.