Niedziela 30.07.2017

30.07.2017 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Dzisiaj – jak w każdą 5. niedzielę miesiąca, dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA, przeznaczona na przyszłą rozbudowę tutejszej świątyni. Prosimy też o pomoc w kosztownej renowacji figur kościelnych. Dziękujemy Wszystkim za życzliwość oraz szczerą ofiarność!

Środa – o godz.19.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach.

DNI EUCHARYSTYCZNE sierpnia:
Spowiedź Św. – czwartek, piątek od godz.18.3o.

I Czwartek (ku uczczeniu Eucharystii i Jezusa Chrystusa Najwyższego Wiecznego Kapłana) – od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą o święte powołania z parafii oraz o uzdrowienie dla cierpiących na duszy i ciele. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy też w tej intencji. Podczas Mszy Św. wieczornej – uczczenie Relikwii Św. Karola.

I Piątek (ku uczczeniu Najświętszego Serca Pana Jezusa) – od godz. 9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH. Na wspólną Mszę Św. o godz.19.oo zapraszamy dzieci i młodzież. Zachęcamy, by nie opuszczać tej najważniejszej lekcji o prawdziwej miłości Serca Bożego!

I Sobota ( ku uczczeniu Niepokalanego Serca Maryi ) – po porannej Mszy Św. różaniec wynagradzający za grzechy nasze i świata. Zapraszamy wszystkich, którzy słyszeli prośbę MB Fatimskiej o taką modlitwę i oddanie Jej Sercu 5 pierwszych sobót!

Przyszła niedziela – ŚWIĘTO Przemienienia Pańskiego czyli nasz „mały odpust”. Kamień węgielny naszej świątyni jest z góry Tabor.

„Złota Grupa Pielgrzymkowa” spotyka się codziennie (w czasie trwania gdyńskiej pielgrzymki naszych braci i sióstr do Częstochowy) na Apelu Jasnogórskim po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem duchowo pielgrzymować do tronu Maryi!

Wypoczywającym w naszej parafii i naszym mieście
życzymy radości oraz wytchnienia duszy i ciała !

 

Do końca sierpnia wszystkie Msze Św. wieczorne są o godz.19.oo.
Biuro parafialne otwarte jest w godz.19.3o - 20.oo w poniedziałki i piątki
oraz 9.3o – 10.3o w soboty !!!