Niedziela 02.07.2017

02.07.2017 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Poniedziałek – ŚWIĘTO Św. Tomasza, apostoła.

Środa – o godz.19.oo NOWENNA do MBNP z Mszą Św. w jej intencjach zapisanych wcześniej na kartkach i „dziesiątkiem” różańca.

DNI EUCHARYSTYCZNE lipca: Spowiedź Św. – czwartek, piątek od godz.18.3o.

I Czwartek (ku uczczeniu Eucharystii i Jezusa Chrystusa Najwyższego Wiecznego Kapłana) – od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą o święte powołania z parafii oraz o uzdrowienie dla cierpiących na duszy i ciele. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy też w tej intencji. Podczas Mszy św. wieczornej – uczczenie Relikwii Św. Karola.

I Piątek (ku uczczeniu Najświętszego Serca Pana Jezusa) - na wspólną Mszę św. o godz.19.oo zapraszamy dzieci i młodzież. Zachęcamy, by w czasie wakacji i urlopu nie opuszczać tej najważniejszej lekcji o prawdziwej miłości Serca Bożego!

Przyszła niedziela – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA przeznaczona na przyszłą rozbudowę kościoła. Polecamy ją ofiarności wiernych parafian i miłych gości!

Do końca sierpnia wszystkie Msze Św. wieczorne będą o godz.19.oo.
Biuro parafialne otwarte będzie w godz.19.3o - 20.oo w poniedziałki i piątki
oraz 9.3o – 10.3o w soboty !!!

 

PRZYPOMINAMY !

Zachęcamy do udziału w Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy ( 26 lipca – 12 sierpnia), by doświadczyć Bożej mocy i radości. Przygotujmy karteczki z intencjami jakie chcemy powierzyć pielgrzymom! Wspierajmy ich w te dni jako tzw. „Złota Grupa Pielgrzymkowa” tj. grupa osób, które spotykać się będą po każdej Mszy św. wieczornej.

W świątyni obowiązuje z szacunku dla świętości strój wygodny, ale nie swobodny, a z szacunku dla Boga i modlących się – punktualność !

Zapowiedzi przedślubne: Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca ( K.P.K. kan. 1069 )

Gościom oraz parafianom życzymy
miłego i udanego wakacyjnego wypoczynku z Bogiem w sercu !

 


Kwiaciarnia zatrudni ekspedientkę – florystykę lub chętną osobę do przygotowania w tym kierunku Tel.886 193 520 (p.Koralia)