Niedziela 30.12.2018

30.12.2018  ŚWIĘTO ŚW. RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa

 

Dzisiaj (5. niedziela miesiąca) – dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA na przyszłą rozbudowę świątyni. Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy wszystkim, którzy ze szczerego serca złożyli pomocne ofiary dla bezdomnych gdynian do skarbony Św. Antoniego w ramach naszej dorocznej, adwentowej akcji „Świąteczny Dar Serca” (3.300 ,-).


PONIEDZIAŁEK - wraz z Mszą Św. wieczorną podziękujemy za mijający rok, przeprosimy za błędy i grzechy oraz poprosimy o łaski Boże na Nowy Rok 2019. Spełniając zwykłe warunki oraz odśpiewując ze wspólnotą hymn „Ciebie Boga wysławiamy…” można uzyskać odpust zupełny!


WTOREK (01 stycznia 2019) – UROCZYSTOŚĆ Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nie będzie Mszy Św. o godz. 7.3o!

W kolędowym styczniu Msze Św. wieczorne od poniedziałku do soboty, będą o godz.16.oo! Biuro czynne tylko w soboty!


I CZWARTEK miesiąca – GODZINA ŚWIĘTA adoracji z Mszą Św. poranną do 8.3o z prośbą: o łaskę uzdrowienia dla cierpiących na duszy i ciele oraz o nowe powołania z parafii.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.


I PIĄTEK – od godz.9.oo odwiedziny u CHORYCH, podopiecznych ks. Arkadiusza. Małych i młodych zapraszamy na wspólną z dorosłymi modlitwę wynagradzającą Sercu Pana Jezusa i przyjęcie Komunii Św. o godz.18.oo. Spowiedź Św. od godz.17.3o

I SOBOTA - po Mszy Św. o godz.7.3o nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi z różańcem wynagradzającym. Od godz.9.oo odwiedziny u CHORYCH, podopiecznych ks. Adama.


Przyszła NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ Objawienia Pańskiego tj. Trzech Króli. Kolekta - jak co roku na misje. W kawiarence – „karolowe pączki”!


PROGRAM KOLĘD

W mocy Bożego Ducha i Bożego Pokoju

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU A.D.2019 !