Niedziela 29.07.2018

29.07.2018 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

Codziennie po Mszy Św. wieczornej (w czasie trwania gdyńskiej pielgrzymki do Częstochowy) spotyka się na Apelu Jasnogórskim „Złota Grupa Pielgrzymkowa”. Zapraszamy, by razem „duchowo” pielgrzymować do tronu Maryi!

Jako tutejsi duszpasterze pragniemy bardzo podziękować wszystkim ofiarodawcom za chrześcijański dar ponad 700 litrów wody mineralnej dla pielgrzymów, a kierowcom za złożony we wspomnienie Św. Krzysztofa dar (1.071,-) dla polskich misjonarzy !

Dzisiaj – jak w każdą 5 niedzielę miesiąca, dodatkowa KOLEKTA BUDOWLANA, na wiosenną rozbudowę. Dziękujemy za okazaną życzliwość i szczerą ofiarność!
Pamiętajmy w osobistej modlitwie o parafii Narodzenia NMP w Swarzewie, która dzisiaj wspiera nas i naszą rozbudowę kościoła modlitwą i „cegiełkami”.

Środa – o godz.19.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach. „10” różańca - na spotkaniu Złotej Grupy Pielgrzymów.

Dni EUCHARYSTYCZNE sierpnia:
Spowiedź Św. – czwartek, piątek od godz.18.3o.

I Czwartek – od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA cotygodniowej adoracji: z prośbą o święte powołania z parafii oraz o uzdrowienie dla cierpiących na duszy i ciele. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji. Wieczorem – Msza Św. dziękczynna za dary: Eucharystii i Kapłaństwa oraz uczczenie Relikwii Św. Karola.

I Piątek - zachęcamy, by tego dnia nie opuszczać najważniejszej lekcji o prawdziwej miłości Serca Jezusowego!

I Sobota – po porannej Mszy Św. różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata. Zapraszamy wszystkich, którzy znają prośbę MB Fatimskiej o taką modlitwę i oddanie Jej Sercu 5 pierwszych sobót!
Od godz.9.oo sakramentalne odwiedziny u CHORYCH – podopiecznych ks. Adama.

Przyszła niedziela – zapraszamy do kawiarenki na „karolowe pączki”.

Zachęcamy do czytania biuletynu parafialnego z bieżącymi informacjami z życia wspólnoty oraz prasy katolickiej dostępnej w kościele! Kto czyta nie błądzi!

 

Wypoczywającym w naszej parafii i naszym mieście
życzymy radości oraz wytchnienia duszy i ciała!

 

Do końca sierpnia wszystkie Msze Św. wieczorne są o godz.19.oo.
Biuro parafialne otwarte jest w godz.18.oo - 18.3o w poniedziałki i czwartki
oraz 10.oo – 11.oo w soboty!!!