Niedziela 03.05.2020

03.05.2020 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - Dobrego Pasterza

 

Dzisiaj – początek Tygodnia Modlitw o POWOŁANIA do Służby Bożej w Kościele.

Zachęcamy ponownie, by na czas pandemii nauczyć się duchowej adoracji Boga przez przyjmowanie Komunii Św. na rękę! (patrz: biuletyn!) Wiara i rozum są nawzajem sobie potrzebne!

 

Dziękujemy wspólnocie „SŁUDZY GETSEMANII” i obecnym
za czuwanie z Jezusem i przy Jezusie
podczas nocnej adoracji z piątku na sobotę!
Niech modlitwa tej nocy będzie siłą Bożą dla Was i tych,
za których ofiarowaliście dzieło serca i ducha!

 

Nabożeństwa MAJOWE:
w tygodniu z Mszą Św. o g.18.oo; w niedziele - z Sumą parafialną o godz.9.3o
Z racji pandemii nie ma modlitw poza kościołem!

 

ŚRODA -  ŚWIĘTO ŚŚ. FILIPA i JAKUBA, apostołów. O g.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach (zgłoszonych również Internetem). Po Mszy Św. - „dziesiątek” różańca.

 

I CZWARTEK  – GODZINA ŚWIĘTA adoracji do 19.oo: za kapłanów, którzy udzielali nam sakramentów, za tych, którzy pracowali w naszej parafii, za ks. Tomasza Topolskiego pochodzącego spośród nas, za młodych, słyszących głos Bożego wezwania oraz za chorych.

 

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW.STANISŁAWA, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Modlitwą ogarniemy naszych kandydatów do Bierzmowania, którzy mieli tego dnia przyjąć ten sakrament umocnienia, aby nie tracili ducha i nadziei. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

NIEDZIELA – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę zadłużeń po budowie wieży. Prosimy o zrozumienie i dobrowolną, ofiarną pomoc.

 

Dziękujemy za okazywane wsparcie i prosimy nadal o pomoc dla dzieł duszpasterskich przez ofiary wpłacane na konto parafii!

- - - - -

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z dewocjonaliami „niebiAńska”!
(ul. Gryfa Pomorskiego 54a/u2 – obok kwiaciarni) Sklep posiada w ofercie asortyment na różne okazje: Chrzest Święty, I Komunia Święta, Bierzmowanie, Ślub i wiele innych… prezentów z duszą 🙂