Niedziela 14.01.2018

14.01.2018 II NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA. Dziękujemy ofiarodawcom za szczerą i życzliwą pomoc. Na Mszy Św. o godz.12.3o śpiewać będą kolędy CHÓRY łączone: nasz „Vjola” i „Canto Amici” z Matemblewa. Po Mszy Św. krótki koncert. Zapraszamy!

Środa - o godz.16.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w intencjach nowenny i „dziesiątkiem” różańca.

Czwartek od godz.7.3o – GODZINA ŚWIĘTA w intencji naszych Babć i Dziadków. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa i dobrowolne wyrzeczenia ofiarujmy też w tej intencji. Tego dnia rozpoczyna się w Kościele kolejny Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15,6)

Przyszła niedziela – zapraszamy na „domowe wypieki” parafian i parafianek.

PRZYPOMINAMY:
W styczniu Msze Św. wieczorne od poniedziałku do soboty są o godz.16.oo!
Biuro czynne w soboty w godz.11.oo -12.oo!

 

KOLĘDY A.D.2018:
Początek o godz. 16.3o, a w soboty i niedziele o 15.oo. Pierwszą kolędę (po 3 latach nieobecności też!), zmianę adresu zgłaszajmy wcześniej! ( bodek.n@wp.pl ) Zwierzęta dla bezpieczeństwa i klimatu modlitwy zamykajmy w innym pomieszczeniu! Dobrowolne ofiary na budowę przygotujmy w oddzielnej kopercie. Przyjmujących kolędę zapraszamy na niedzielne Msze Św. o godz.9.3o. WODA święcona - dostępna m.in. od str. plebanii!
Dziękujemy za grzeczność i kulturę wszystkim, którzy pożegnali się wyprowadzając się z naszego osiedla oraz tym, którzy przedstawili się i przywitali jako nowi parafianie! Życzymy Wam radości i pomyślności Bożej w nowym miejscu zamieszkania i w nowej wspólnocie.