Niedziela 04.09.2016

04.09.2016 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Niech Dobry Bóg nagrodzi łaską i pokojem kilkunastu mieszkańców za to, że w czwartek podczas całodniowej adoracji oddali Mu chwilę czci, chwały i uwielbienia!

Niech Boża łaska sprzyja też garstce dzieci, gimnazjalistów i młodzieży (40 osób!), którzy w piątek nie zapomnieli o Jezusowym Sercu uczącemu miłości!

Dziękujemy naszym Pielgrzymom za trud i przykład wiary okazane podczas Pielgrzymki do SWARZEWA. Niech Maryja ma Was w swojej opiece!
Dzisiaj zapraszamy do KAWIARENKI na „karolowego” pączka.

Wtorek – po Mszy Św. wieczornej spotkanie Wspólnoty MIŁOSIERDZIA. Od tego też dnia rusza na nowo KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w parafii MB Bolesnej z Orłowa. Spotkania dla narzeczonych co wtorek o godz.19.oo w tamtejszej salce!

Środa o godz.18.oo - NOWENNA do MBNP z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca.

Czwartek - Święto NARODZENIA NMP. Po wieczornej Mszy Św. do 19.3o GODZINA ŚWIĘTA – z prośbą o odwagę wiary i zaangażowania młodych oraz dorosłych w działalność grup parafialnych. W trakcie - Spowiedź Św.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.
Dzieci i młodzież, studentów i dorosłych zapraszamy do GRUP parafialnych w których angażując się dla dobra parafii i Kościoła powszechnego pokonujemy razem pokusę fałszywej, niechrześcijańskiej anonimowości.

Piątek – po Mszy Św. wieczornej spotkanie animatorów Grup Parafialnych, które prowadził ks. Marek.

Przyszła niedziela – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę zadłużeń inwestycyjnych i przyszłą rozbudowę kościoła. Polecamy ją Waszej życzliwej ofiarności.
Po Mszy Św. o godz.12.3o - pierwsze spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania tj. gimnazjalistów klas III.
Po Mszach Św. do ks. Wojciecha mogą zgłaszać się chętni do Służby Liturgicznej Ołtarza czyli kandydaci na ministrantów i lektorów.

UWAGA! Spotkanie CHÓRU – 12 września o godz.18.3o w kawiarence.
Rodziców dzieci klas III, które przystąpią do I Komunii Św. zapraszamy w niedzielę 18 września na Mszę Św. o godz. 11.oo i organizacyjne spotkanie.
Poszukujemy zdolnych muzycznie osób do prowadzenia SCHOLI.

W październiku rusza w diecezji Szkoła BIBLIJNA. Została stworzona specjalnie z myślą o dorosłych, którzy pragną zgłębić wiedzę o Piśmie Świętym. Pełny kurs trwa 2 lata i obejmuje 180 godzin nauki. Informacje – www.szkolabiblijna.gda.pl

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

33/ Kamil KUCHTA (Myśl.11) – Katarzyna FRANCZAK (Gdańsk) ślub/ Gdynia

Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca ( K.P.K. kan. 1069 )