Niedziela 08.03.2020

08.03.2020 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

Dzisiaj – comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę prac wykonanych przy powstaniu wieży. Dziękujemy za „ciche” i solidarne wsparcie! Po Mszach Św. - zbiórka na misyjne dzieło Kościoła „Ad Gentes”.
GORZKIE  ŻALE z kazaniem pasyjnym o godz.17.15.

 

ŚRODA – o g.18.oo cotygodniowa NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  z Mszą Św. i „10” różańca. Po modlitwie - spotkanie wszystkich, którzy zgłosili chęć stworzenia wspólnoty adoracyjnej, która raz w miesiącu podejmie nocne czuwanie wobec Jezusa eucharystycznego.

 

CZWARTEK - wieczorna GODZINA ŚWIĘTA do godz.: 19.oo z prośbą aby wielkopostna modlitwa, post, jałmużna, odnowiły oraz umocniły w nas więź z Bogiem i Kościołem.
Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa podejmijmy w tej intencji.

 

PIĄTEK – DROGA KRZYŻOWA o g.17.15 lub 18.3o.
Na g.18.3o szczególnie zapraszamy młodych.

 

NIEDZIELA – rozpoczynamy PARAFIALNE REKOLEKCJE!
Zapraszamy też jak co miesiąc do kawiarenki na DOMOWE WYPIEKI! Dziękujemy ofiarodawczyniom i ich rodzinom za ten słodki dar.

UWAGA!
BIERZMOWANIE – 8 maja (g.18.oo)
Szafarz: J.E.Ks.Bp Wiesław Szlachetka

Ze Św. Karolem i Św. Wawrzyńcem w dziele „Świąteczny Dar Serca” podzielmy się JAŁMUŻNĄ wielkopostną na rzecz powstania STUDNI ŻYCIA w Afryce. Ofiary wrzucajmy do skarbony Św. Antoniego!

 

 

 

 

 

 

 

Prośmy o obronę przed „zarazą”, paniką
i wszelkim złem obecnego czasu!

Sw. Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

„Wielka Tajemnica Wiary”
(…) abyście uwierzyli w Tego, którego (Bóg) posłał.
(J 6,29)