Niedziela 08.05.2016

08.05.2016 VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Dzisiaj – KOLEKTA BUDOWLANA. Dziękujemy za okazaną życzliwość! Pielgrzymi z Wejherowa wracają ok. godz.20.oo
NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Maryi:
w tygodniu dla młodych i dorosłych z Mszą Św. o godz.18.oo
dzisiaj w niedziele - o godz.16.oo - przy Źródle Marii (za wiaduktem)

Poniedziałek – od godz.20.15 sprzątanie Kościoła przez rodziców dzieci komunijnych i młodzieży bierzmowanej.

Wtorek – o godz.18.00 Msza Św. z udzieleniem 24 kandydatom sakramentu BIERZMOWANIA przez J.E.Ks.Bpa Wiesława Szlachetkę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy! Nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz.17.3o!

Środa o godz.18.oo – NOWENNA do MB NP z Mszą Św. i „10” różańca.

Czwartek – wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ i piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujemy za rodziców i chrzestnych, by byli wierni obietnicom złożonym podczas Chrztu Św. swoich dzieci.

Piątek ( 13 dzień miesiąca ) – WIECZÓR FATIMSKI. Zapraszamy na różaniec o godz.19.3o i Mszę Św. z „procesją światła” o godz.20.oo. Przynieśmy ze sobą świece! Nie będzie Mszy Św. o godz.18.oo!

Sobota od godz.10.oo - SPOWIEDŹ ŚW. dzieci i ich rodzin przed Uroczystością I Komunii Św. Wspierajmy ich modlitwą! O godz.18.3o – przy Krzyżu misyjnym zbiórka wspólnot parafialnych i chętnych, którzy udadzą się na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego do gdańskiej parafii p.w. Św.Trójcy. W programie: konferencja o.Adama Szustaka OP, modlitwa, Słowo i śpiew. Zwieńczeniem Msza Św. o północy w Bazylice Mariackiej.

Przyszła niedziela - I KOMUNIA ŚWIĘTA o godz.: 10.3o i 12.3o. Pozostałe Msze Św.: 8.oo; 9.oo; 14.oo; 18.oo. Na godz.18.oo zapraszamy wszystkich BIERZMOWANYCH w historii naszej parafii !

UWAGA: Do KAWIARENKI na domowe słodkości zapraszamy wyjątkowo w niedzielę 22 maja! Tej niedzieli o godz.14.oo - ROCZNICA Komunii Św.
Na Mszach Św. o godz.11.oo; 12.3o i 18.oo – będzie grał zespół oraz świadectwo dadzą małżonkowie zachęcający do udziału w Kręgu Domowego Kościoła (tzw. Oazie Rodzin). Po Mszach Św. – zbiórka, pomoc dla organizacji Światowych Dni Młodzieży.

Od 1 czerwca do końca sierpnia wszystkie Msze Św. wieczorne - o godz.19.oo.

ZACHĘCAMY do czytania BIULETYNU, gdyż zawiera on m.in. „Klucze Miłosierdzia” tj. myśli do rozważań zaczerpnięte z Dzienniczka Św. s.Faustyny.

Na pomoc Ukrainie zebraliśmy i przekazaliśmy 670,-