Niedziela 10.02.2019

10.02.2019 V  NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

Dzisiaj - comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA. Dziękujemy za Waszą życzliwą i chrześcijańską wrażliwość oraz ofiarność!
W dniu dzisiejszym Gdynia „nasze” Miasto obchodzi 93 rocznicę nadania praw miejskich. Prośmy w osobistej modlitwie o radość życia i wiary oraz dar Pokoju Bożego dla gdyńskich osiedli i dzielnic. Program obchodów na stronie www.gdynia.pl

Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes oraz XXVII Światowy DZIEŃ CHOREGO, obchodzony będzie uroczyście w Kalkucie. Msza Św. u nas z Sakramentem Namaszczenia Chorych i „błogosławieństwem lourdzkim” o godz.10.oo. Pomóżmy chorym i starszym dotrzeć do świątyni!

Środa – o godz.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. oraz „dziesiątek” różańca wiernych.

Czwartek – ŚWIETO Świętych: Cyryla i Metodego, patronów Europy. Wspominany  tego dnia Św.Walenty niech będzie patronem autentycznej miłości zakochanych i przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa.
Po Mszy Św. wieczornej do godz.19.3o  GODZINA ŚWIĘTA adoracji z prośbą: o łaskę nawrócenia dla bliskich z naszych rodzin, co przez swoje grzechy porzucili życie z Bogiem.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa i nasze wyrzeczenia ofiarujmy w tej intencji.

Przyszła niedziela – z racji ferii Kawiarenka będzie nieczynna.

W dniu wczorajszym z radością w naszej świątyni przyjęli Sakrament Małżeństwa: Natalia i Krzysztof. Gratulujemy i życzymy Nowożeńcom łask niebios i wzrastania w miłości pod opieką Maryi i Św. Karola.

 

 

93 URODZINY