Niedziela 10.05.2020

10.05.2020 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj – KOLEKTA BUDOWLANA na spłatę zadłużeń inwestycyjnych. Dziękujemy ofiarodawcom za dobrowolne i szczere wsparcie naszych dzieł.

Nabożeństwa MAJOWE:
w tygodniu z Mszą Św. o g.18.oo  (środa 19.3o!); w niedziele  - z Sumą o g.9.3o
Z racji pandemii nie ma modlitw poza kościołem!

 

ŚRODA – nie będzie Mszy Św. o g.18.oo!  Tego dnia o g.19.3o rozpocznie się łączona modlitwa maryjna (Nowenna do MBNP, majowe, „10”różańca) i pierwszy, tegoroczny WIECZÓR FATIMSKI.  O g.20.oo – Msza Św. Zapraszamy! Przynieśmy ze sobą świece (z osłonkami)!

 

CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚW.MACIEJA, apostoła. Wieczorna GODZINA ŚWIĘTA adoracji do 19.oo będzie prośbą: o ożywienie apostolskiej i ewangelicznej postawy wśród naszych mieszkańców.
Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

 

SOBOTA – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, patrona Polski.

 

NIEDZIELA – odbędzie się po Mszach Św. o g.9.3o i 11.oo - kiermasz rękodzieł ze sznurka wykonanych przez Panią Anetę J. Ofiary przeznaczone są dla naszej parafii!
W minionym tygodniu pożegnaliśmy na drogę ku wieczności naszych zmarłych parafian: Zbigniewa Rutkowskiego, l.84, zam. ul.Gryfa Pom.4; Zenona Gruszkiewicz, l.90, zam. ul. Witosławy 10. „Dobry Jezu, a nasz Panie! Daj im wieczne spoczywanie!”

W związku z rekrutacją uczniów klas I (do 29 maja) Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni Wielkim Kacku serdecznie zaprasza na:  "Wirtualny spacer po Dwudziestce - poznajcie nowoczesną szkołę z tradycjami", który dostępny jest na stronie szkoły http://www.sp20gdynia.pl lub bezpośrednio tutaj
Wiemy jak wielkim przeżyciem jest rozpoczęcie nauki w klasie I, dlatego pragniemy stworzyć przyszłym uczniom i ich rodzicom, możliwość poznania Dwudziestki.

----------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z dewocjonaliami „niebiAńska”!
(ul. Gryfa Pomorskiego 54a/u2 – obok kwiaciarni) Sklep posiada w ofercie asortyment na różne okazje: Chrzest Święty, I Komunia Święta,
Bierzmowanie, Ślub i wiele innych… prezentów z duszą 🙂

Parafianie i mieszkańcy! Zagłosujcie na atrakcyjność gdyńskiego Orłowa lub Klifu orłowskiego w „Turystycznej Liście Przebojów”
https://tlp.polskieradio.pl
Pokażmy światu piękno historyczne i naturalne naszego miasta!