Niedziela 12.01.2020

12.01.2020 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

 

Dzisiaj – kończymy okres Narodzenia Pańskiego. Pomódlmy się za dzieci ochrzczone w minionym roku (10 chłopców i 14 dziewczynek).
Dzisiaj również comiesięczna KOLEKTA BUDOWLANA na przyszłą rozbudowę świątyni. Dziękujemy za szczerą pomoc i ofiarność, niezbędną przez najbliższe tygodnie, by uregulować zadłużenie za wykonane dotąd dzieło. Prosimy także o pomoc w formie pożyczki!

 

KĄCIK BUDOWLANY:
Zakończono po ponad półrocznej (20.05.-20.12.2019) pracy żelbetową część wieży. Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy ofiarą i pożyczką przyczynili się do tego dzieła! Dzwony przygotowane do uruchomienia i umieszczenia na wieży czekają na uroczyste poświęcenie przez ks.Arcybiskupa. Więcej informacji – po feriach!
Dziękujemy Panom: Piotrowi i Mieczysławowi za uporządkowanie terenu po budowie, byśmy mogli korzystać z parkingu i drugiego wejścia.

 

ŚRODA - o g.7.3o NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy, Msza Św. w intencjach nowenny i „dziesiątek” różańca.

 

CZWARTEK – do g.8.3o GODZINA ŚWIĘTA jako: dziękczynienie Bogu za dary: naszego Chrztu Świętego i wiary.
Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

 

SOBOTA - rozpoczyna się w Kościele doroczny Tydzień Powszechnej Modlitwy o JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN pod hasłem:
„Życzliwymi bądźmy” (por. Dz 28,2)

 

NIEDZIELA –  z racji ferii nie będzie DOMOWYCH WYPIEKÓW.

Zamawiajmy INTENCJIE mszalne w zakrystii lub w biurze, by upamiętnić np. rocznice: Urodzin, Chrztu Św., Imienin, Ślubu lub śmierci bliskich osób. Dar Eucharystii to najcenniejszy dar uwielbienia i dziękczynienia jaki składamy Bogu w naszych intencjach!

Parafia organizuje wyjazd do Medjugorje w dniach: 17-26 kwietnia. W ramach wyjazdu maryjne rekolekcje poprowadzi ks.Arkadiusz.