Niedziela 12.03.2017

12.03.2017 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj – KOLEKTA BUDOWLANA wyjątkowo przeznaczona na spłatę rachunków za prąd i gaz (13.961,-) Dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc przez złożone ofiary.
Po Mszach Św. - zbiórka na misyjne dzieło Kościoła „Ad Gentes”.
Można wybrać adres ubogiej rodziny, której przygotujemy paczki w naszej akcji ŚWIĄTECZNY DAR SERCA. (chemia, żywność, drobiazgi dla dzieci)

KĄCIK BUDOWLANY: wymieniono oświetlenie ewakuacyjne salek i kościoła, naprawiono meble w zakrystii księży.

Wtorek – na godz.18.3o zapraszamy czcicieli Jezusa Miłosiernego i Św. s.Faustyny na spotkanie WSPÓLNOTY MIŁOSIERDZIA.

Środa o godz.18.oo – NOWENNA do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątek” różańca. Po wspólnej modlitwie zapraszamy do odkrywania Pisma Świętego na spotkaniu GRUPY BIBLIJNEJ.

Czwartek - wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ adoracji do godz.19.3o ofiarujemy prosząc, o moc łaski Bożej i wiary dla chorych oraz strapionych, którzy nie mogą zaakceptować doświadczeń krzyża.

Piątek – kolejne nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Zachęcamy do udziału, a zwłaszcza dzieci komunijne ( godz.17.15 ) i kandydatów do Bierzmowania (godz.18.3o).

Przyszła niedziela - Zapraszamy do KAWIARENKI na „domowe wypieki” parafianek!
GORZKIE ŻALE jak każdej niedzieli po Mszach Św. o godz.9.3o lub 18.oo.

-------------------------------------------------------------------------

Małżeństwa, które chcą przystąpić do Kręgu Domowego Kościoła (tj. Oazy Rodzin) prosimy, by zgłaszały się do ks. Adama.

W duchu Św. br. Alberta dzielmy się JAŁMUŻNĄ wielkopostną na rzecz Bezdomnych Osób i Rodzin. Ofiary wrzucajmy do skarbony przy dzwonach!

Z racji misji parafialnych w czerwcu nie będzie zmian w porządku Mszy Św. wieczornych. Nadal będą o 18.oo. Tylko w wakacje będą o 19.oo!

Zachęcamy młodych do udziału w Hiphopowym koncercie „Wyrwani z niewoli”, który odbędzie się 28 marca na gdyńskim Oksywiu. Informacje na plakatach lub na www.pelczar.diecezja.gda.pl

Na drogę ku wieczności pożegnaliśmy parafianina ś.p. Zdzisława MUCHĘ; l.80; zam. przy ul. Gryfa Pomorskiego 79. „Dobry Jezu, a nasz Panie! Daj mu wieczne spoczywanie!”

Św. Michale Archaniele wspieraj nas i całą naszą parafię w dziele Wielkiego Postu i w walce ze złem!