Niedziela 26.07.2020

26.07.2020 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

DZISIAJ – wyruszyła 35. Gdyńska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy (26. lipca – 12. sierpnia). Wspierajmy modlitewnie pielgrzymów w te dni jako tzw. „Złota Grupa Pielgrzymkowa”, spotykając się u nas od dzisiaj po każdej Mszy Św. wieczornej. Informacje - www.gdynskapielgrzymka.pl

 

ŚRODA – o godz. 19.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach. „10” różańca będzie na spotkaniu „Złotej Grupy”.

 

CZWARTEK - od godz. 18:3o GODZINA ŚWIĘTA adoracji: o moc Duch Bożego dla tych, którzy mimo wszelkich trudności trwają przy Bogu i Jego Kościele.

 

I SOBOTA (sierpnia) – po porannej Mszy Św. różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata, zwłaszcza za grzech zwątpienia i oddalenia od Boga żyjącego w Kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy znają prośbę Maryi o taką modlitwę i oddanie Jej Sercu 5 takich sobót!

 

Zachęcamy do czytania biuletynu parafialnego z bieżącymi informacjami z życia wspólnoty oraz prasy katolickiej dostępnej w kościele! Kto czyta nie błądzi!

 

Narzeczonym przypominamy, by z dokumentami zgłaszali się do biura parafialnego na 3 miesiące przed Ślubem! Zapowiedzi przedślubne: Wszyscy wierni mają obowiązek znane im przeszkody małżeńskie wyjawić przed zawarciem małżeństwa proboszczowi lub ordynariuszowi miejsca (K.P.K. kan. 1069)

 

Zachęcamy do zabrania na wyjazdy i wysyłanie znajomym folderów naszej parafii, by poprosić o „cegiełkę” pomocy.

 

Prosimy o pomoc w utrzymaniu
kompleksu parafialnego,
nawet w formie pożyczki!

 

Zachęcamy do nabycia albumu o powstaniu wieży kościelnej. Koszt: 50,- jako „cegiełka”. Dziękujemy!

 

Wypoczywającym w naszej parafii i naszym mieście
życzymy radości, zdrowia
oraz wytchnienia duszy i ciała!