Niedziela 19.02.2017

19.02. 2017 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj – zapraszamy do Kawiarenki na domowe wypieki parafianek, którym jak zawsze bardzo dziękujemy za te „słodkie” cegiełki.

Środa – ŚWIĘTO Katedry Św. Piotra, apostoła oraz nasze comiesięczne wspomnienie Św. Jana Pawła II. O godz.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątek” różańca wiernych.

Czwartek - po wieczornej Mszy Św. cotygodniowa GODZINA ŚWIĘTA adoracji jako dziękczynienie za posługę naszych kapłanów, z prośbą, aby dzięki eucharystycznej Ofierze Bóg umacniał ich wiarę i głoszone słowo dla kruszenia i przemiany zatwardziałych serc. Modlitwę poprowadzi wspólnota „Ziemia Maryi”. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY wszystkich: małych i dużych, młodych i dorosłych do włączenia się w dzieło WSPÓLNOT parafialnych, na większą Chwałę Boga, dla pożytku własnego i parafian. ODWAGI !!!

W najbliższe tygodnie są wolne INTENCJE mszalne. Zamawiajmy je w zakrystii lub w biurze.

ZAPAMIĘTAJMY !
BIERZMOWANIE: 26 maja
ROCZNICA Komunii Św.: 28 maja
Uroczysta I KOMUNIA Św.: 4 czerwca

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Archidiecezjalne Duszpasterstwo Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” w XXX Rocznicę Powstania zaprasza w sobotę 25 lutego do Archikatedry Oliwskiej na Jubileuszową Eucharystię o godz.16.00 pod przewodnictwem J.E.Ks.Arcybiskupa. Zaprasza Księży Proboszczów, Kapelanów, Moderatorów oraz wszystkich Braci Kościelnej Służby, ich Rodziny i Sympatyków. Po Mszy Św. zaprasza na tradycyjną agapę w Refektarzu Cysterskim na Krużgankach Seminaryjnych.

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI „Czystość Serca”.
DWIE edycje: a) 21 – 23.04. b) 26 - 28.05. Początek w piątek o godz.18.00, zakończenie w niedzielę Mszą św. o godz.11.00
Miejsce: Dom Parafialny przy kościele św. Anny i Joachima w Gdańsku Letnicy ( obok stadionu Energa ). Koszt udziału (materiały, obiad, kolacja w sobotę, kawa, herbata i poczęstunek w przerwach): 90 zł od osoby. Opłata na miejscu. Zgłoszenia i informacje: Katarzyna Matulewicz-Wójcik, e-mail: kurswczs@gmail.com (zgłoszenia najpóźniej na tydzień przed terminem)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

REKLAMA
Biuro Rachunkowe VECTOR;
ul. Damroki 17/2
www.biuro-vector.pl
tel.:572-068-133