Niedziela 15.03.2020

15.03.2020 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj – z racji zdecydowanych decyzji rządowych odwołujemy parafialne REKOLEKCJE, nabożeństwa wielkopostne (Gorzkie Żale, Drogi Krzyżowe), spotkania grup parafialnych i grup sakramentalnych (dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania).

Msze Św. w dni rekolekcyjne będą przeniesione na g.7.3o i 18.oo.

Prosimy, by w Mszach Św. uczestniczyły tylko osoby, zamawiające intencje.
Wszyscy starsi, schorowani, dzieci, młodzież i lękający się wirusa mogą w najbliższe tygodnie w spokoju sumienia nie uczestniczyć w Mszach Św. Prosimy jednak, by pamiętać o osobistej modlitwie za obecnych w kościele, bo oni pomodlą się za Was! Prosimy również wszystkich o wspieranie w te dni osób starszych i słabych z sąsiedztwa!

 

Niech trudny czas tegorocznego Wielkiego Postu będzie wyjątkowym czasem domowych, osobistych refleksji nad darem życia i darem wiary!
Ufajmy Bogu, który ratuje i zbawia!

Kawiarenka dzisiaj nieczynna!

 

ŚRODA - o g.18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza Św.

 

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ Św.Józefa, Oblubieńca NMP.
Przy kapliczce Świętego na ul. Lipowej (przy pętli) odmówmy osobistą modlitwę za chorych i zapalmy świece naszego zawierzenia.
Wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ adoracji do g.19.oo ofiarujmy w intencji małżonków i ojców, by Bogiem byli silni dla dobra swoich rodzin.

 

JAŁMUŻNĘ wielkopostną na powstanie Studni Życia dla spragnionych w Afryce przesyłajmy na konto parafii z dopiskiem – STUDNIA.
Na dzieło misyjne „Ad Gentes” zebraliśmy i przekazaliśmy – 480,-

Od niedzieli 29 marca planowane są SZKOLNE REKOLEKCJE dla dzieci Zespołu szkolno – przedszkolnego nr „4”! Z racji zaistniałej sytuacji termin może ulec zmianie! Poinformujemy.

KTÓRYS  ZA  NAS  CIERPIAŁ  RANY,
JEZU  CHRYSTE,  ZMIŁUJ  SIĘ  NAD  NAMI!