Niedziela 15.07.2018

15.07.2018 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Środa - o godz.19.oo NOWENNA do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca.

Czwartek - od godz.18.oo GODZINA ŚWIĘTA adoracji: w intencji wszystkich którzy prosili nas o modlitwę i którym ją obiecaliśmy oraz w intencji tych, którzy za nas się modlą.

Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy też w ich intencji.

Przyszła niedziela (22. dzień miesiąca) – podczas Sumy parafialnej o godz.9.3o uczcimy comiesięczną modlitwą Św. Jana Pawła II, a na Mszy Św. o godz.12.3o – Św. Ritę (przynieśmy ze sobą róże do poświęcenia – jedną dla osoby potrzebującej wsparcia Świętej Rity lub dla osoby nieznanej, napotkanej po Mszy Św.).

Zachęcamy do udziału w XXXIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy (26 lipca – 12 sierpnia), by doświadczyć Bożej mocy i radości. Przygotujmy karteczki z intencjami jakie chcemy powierzyć pielgrzymom! Wspierajmy ich w te dni jako tzw. „Złota Grupa Pielgrzymkowa” tj. grupa osób, które spotykać się będą po każdej Mszy Św. wieczornej. Informacje o pielgrzymce są na plakatach przy wejściu do kościoła!

 

Wysyłajmy do bliskich i znajomych oraz zabierajmy ze sobą na wszelkie wyjazdy foldery naszej parafii, by pomóc zebrać fundusze
na wiosenną rozbudowę tutejszej świątyni!
To nasz wspólny, chrześcijański obowiązek wobec Boga i wspólnoty wierzących,
by zbudować miejsce modlitwy – dom Boży!

 

Dla lepszej więzi z parafią i Kościołem czytajmy parafialny biuletyn, który obejmuje w wakacyjnym czasie dwa tygodnie oraz prasę katolicką dostępną na gazetnikach!

Gdyńska Policja ostrzega! Nasiliły się oszustwa na wnuczka lub pracownika służb. Prosimy nie wpuszczać do mieszkań osób nieznanych!

 

Miłym Gościom naszego miasta i naszej parafii,
życzymy udanego wypoczynku
wspartego na Bogu – dawcy pokoju.
Pamiętajcie! Nie ma wakacji od Boga i bez Boga!