Niedziela 18.10.2015

18.10.2015 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza niedziela - rozpoczynamy doroczny TYDZIEŃ MISYJNY.
Zapraszamy do KAWIARENKI na słodkie, domowe wypieki parafianek.

Wtorek – o godz.19.oo w kawiarence - spotkanie Kręgu MIŁOSIERDZIA.

Środa - o godz.18.oo - NOWENNA do MBNP z różańcem i Mszą św.
O godz.19.45 w salce – spotkanie Wspólnoty „ZIEMIA MARYI”.

Czwartek – wspomnienie liturgiczne ŚW. JANA PAWŁA II. O godz.19.oo - spotkanie K.S.M. SEMPER FIDELIS. Zapraszamy mężczyzn naszej parafii!
Wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ ofiarujemy z prośbą o dary Bożej łaski dla rodzin dbających o niedzielne Msze Św. i więź z Bogiem. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w ich intencji.

Piątek – o godz.19.oo w salce – Katecheza dla kandydatów do BIERZMOWANIA.

WAŻNE! Z soboty na niedzielę - ZMIANA CZASU z letniego na zimowy!

Przyszła niedziela – będziemy gościć na Mszach Św. zespół muzyczny kleryków naszego Seminarium, którzy o godz.19.oo dadzą świadectwo powołania i życia w seminaryjnych murach. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodych!

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW RÓŻAŃCOWYCH:
dla dzieci, gimnazjalistów klas I, II – od poniedziałku do piątku o godz.17.15
dla gimnazjalistów klas III, młodzieży i dorosłych – w tygodniu z Mszą Św. wieczorną; w niedziele z Sumą parafialną. Rano w tygodniu - jeden dziesiątek.

Zgłaszajmy WYPOMINKI: jednorazowe, roczne i Msze Św. zbiorowe za zmarłych. Kartek z wypominkami nie wrzucajmy na kolektę!
ODPUST parafialny – będzie w niedzielę 8 listopada. Suma odpustowa – godz.12.3o. Poprowadzi Ks. prof. Wojciech CICHOSZ.
W wigilię odpustu ( w sobotę ) o godz.14.oo - Msza Św. z braćmi Kościelnej Służby Mężczyzn SEMPER FIDELIS. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzieńców i mężczyzn, by doświadczyli siły ducha tej diecezjalnej i papieskiej wspólnoty!
By poznać lepiej Patrona swojej parafii zachęcamy do zakupu książki „Wizja i Służba” –Św. Karol w świetle najstarszej biografii. Cena: 20,-
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Wszystkim, którzy znaleźli czas dla Boga i Maryi podczas tegorocznych WIECZORÓW FATIMSKICH z serca dziękujemy za obecność oraz dar wspólnej modlitwy. Niech Maryja ma Was i Wasze rodziny w swojej przemożnej opiece!

W minionym tygodniu pożegnaliśmy na wieczność naszą mieszkankę śp. Irenę Chrzanowską, lat 81, zam. przy ul. W.Szefki 2. „Dobry Jezu, a nasz Panie! Daj jej wieczne spoczywanie!”