Niedziela – 19.04.2015

III NIEDZIELA WIELKANOCNA
- BIBLIJNA –

 

Dzisiaj - rozpoczynamy kolejny TYDZIEŃ BIBLIJNY, by zachęcić nas do lektury Pisma Świętego. Zapraszamy do naszego, parafialnego KRĘGU Biblijnego.
Zapraszamy również do naszej kawiarenki na słodkie wypieki parafianek. Dziękujemy Paniom i ich bliskim za ofiarowaną w ten sposób „cegiełkę”.

Wtorek – po Mszy Św. wieczornej spotkanie KRĘGU MIŁOSIERDZIA. Zapraszamy czcicieli Jezusa Miłosiernego i Św. siostry Faustyny!
Środa – u nas comiesięczny DZIEŃ ŚW. JANA PAWŁA II. O godz.18.oo NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. i „dziesiątkiem” różańca.
Po modlitwie spotkanie KSM SEMPER FIDELIS. O godz.19.45 – spotkanie grupy modlitewno-ewangelizacyjnej dorosłych ZIEMIA MARYI. Zapraszamy chętnych!
Czwartek – ŚWIĘTO ŚW. WOJCIECHA, PATRONA ARCHIDIECEZJI i POLSKI.
Po Mszy Św. wieczornej do godz.19.3o – GODZINA ŚWIĘTA adoracji w intencji radosnego i odważnego otwarcia serc na Boga dla rodzin dzieci komunijnych i kandydatów do Bierzmowania.
W czasie adoracji – I Spowiedź Św. dzieci klas II. Wspierajmy je modlitwą!
O godz.19.oo – w salce spotkanie GRUPY MŁODZIEŻOWEJ. Zapraszamy młodych naszej parafii. Zapraszają rówieśnicy!
Sobota – ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY.

Przyszła niedziela (Dobrego Pasterza) – początek TYGODNIA MODLITW O POWOŁANIA do Służby Bożej w Kościele.
Po Mszach Św. – w ramach pomorskiej akcji POLA NADZIEI Wolontariusze trójmiejskich Hospicjów będą zbierać datki, które zasilą hospicyjny budżet.
ZBIÓRKA na nasze gdańskie Seminarium będzie w innym terminie! (roczna opłata parafii to 6.ooo,- czyli 1,- za mieszkańca).

PRZYPOMINAMY:

BIERZMOWANIE: 12 maja ( 18.oo )
I KOMUNIA ŚWIĘTA: 24 maja ( 10.3o; 12.3o )
Msze Św. dla parafian: 8.oo; 9.oo; 17.oo; 19.oo
ROCZNICA Komunii Św.: 31 maja ( 14.oo )