Niedziela 21.05.2017

21.05.2016 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dzisiaj - zapraszamy do kawiarenki na DOMOWE wypieki parafianek. Po Mszy św. o godz.12.3o – w kawiarence spotkanie z małżonkami, którzy rozważają przystąpienie do Kręgu Domowego Kościoła tj. OAZY Rodzin.
Zabierzmy ze sobą program czerwcowych MISJI ŚWIĘTYCH. „Idźcie i głoście”, że będą Misje, rozdając ok. 5 programów swoim sąsiadom!

NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Maryi:

w tygodniu z Mszą św. o godz.18.oo;
w niedziele - poza świątynią o godz.16.oo:21 maja – przy kapliczce Św. Józefa, ul. Lipowa 37; 28 maja - przy Źródle Marii;

Poniedziałek – wspomnienie ŚW. RITY, patronki spraw beznadziejnych i problemów rodzinnych oraz Św. Jana Pawła II. Zapraszamy potrzebujących wsparcia niebios! Po modlitwie KSM SEMPER FIDELIS zaprasza na to spotkanie odważnych i wytrwałych młodzieńców oraz mężczyzn do salki.

Wtorek - o godz.19.oo – nabożeństwo pokutne i Spowiedź Św. kandydatów do Bierzmowania, ich Świadków i Rodzin.

Środa – o godz.18.oo NOWENNA do MBNP z Mszą św. Równocześnie potrwa Spowiedź Św. dzieci przed ROCZNICĄ Komunii Św. i ich Rodzin.

Czwartek – z racji przygotowań do Bierzmowania, GODZINA ŚWIĘTA adoracji będzie od godz.17.oo do 18.oo – o łaskę nawrócenia przy Niepokalanym Sercu Maryi dla wszystkich, którzy daleko są od Boga, nie wierzą w Niego, nie ufają Mu oraz nie kochają i nie uwielbiają Go.

Piątek – w Dzień Matki i Pierwszy Dzień NOWENNY do Ducha Świętego całego Kościoła katolickiego. O godz.18.oo – Msza Św. z udzieleniem (58 osób) Sakramentu BIERZMOWANIA przez J.E.Ks.Bp Zbigniewa Zielińskiego. Zapraszamy!

Sobota ( 27 maja ) – o godz.3.3o w kościele Św. Wawrzyńca Msza św. i początek pieszej PIELGRZYMKI do Wejherowa ( godz.11.oo). Powrót autokarem. W niedziele wyjazd o 7.3o i powrót pieszo ok.21.oo. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy potrafią połączyć fizyczne i duchowe wyrzeczenia na chwałę Bożą i dla pożytku własnego oraz parafii! PROGRAM na plakatach i ulotkach!

Przyszła niedziela – o godz.14.oo dodatkowa Msza św. - ROCZNICA Komunii Św. Na wszystkich Mszach św. gościć będziemy zespół wokalno – muzyczny „Immaculata”. Po Mszach św. będzie zbiórka na potrzeby wydania ich pierwszej płyty.

 

PAMIĘTAJMY!

I KOMUNIA ŚWIĘTA: 4 czerwca ( 10.oo; 12.oo ) Pozostałe Msze św.: 8.oo; 14.oo; 18.oo. Mszą św. o godz.18.oo wspólnie z Bierzmowanymi w historii naszej parafii rozpocznie się WIECZÓR UWIELBIENIA BOGA słowem i śpiewem! Zapraszamy wszystkich chcących nauczyć się tej modlitwy dla dobra i radości swej duszy!