Niedziela 24.11.2019

24.11.2019 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Dzisiaj - poświęcone OPŁATKI wigilijne, gwarantujące błogosławieństwo Boże pośród szczerze składających życzenia, są dostępne za dobrowolną ofiarę - na dzieło budowy. Wspierajmy modlitwą parafię na Małym Kacku w dniu jej Odpustu.

ŚRODA - o g. 18.oo - NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy z Mszą Św. w jej intencjach i „dziesiątek” różańca. Po modlitwie – spotkanie wspólnoty ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Uczcijmy razem Boga i Maryję oraz pomagajmy duchowo bliźnim, tą prostą i skuteczną modlitwą. Zapraszamy!

CZWARTEK – wieczorną GODZINĘ ŚWIĘTĄ do 19.oo ofiarujemy jako dziękczynienie za żywą i pełną troski o nas, obecność Jezusa w Eucharystii. Modlitwy poprowadzi wspólnota ZIEMIA MARYI. Piątkową wstrzemięźliwość od mięsa ofiarujmy w tej intencji.

SOBOTA – ŚWIĘTO Św. Andrzeja, Apostoła.

NIEDZIELA (1 grudnia) – początek ADWENTU i Roku Liturgicznego (kościelnego). Zapraszamy do południa na „karolowe” PĄCZKI. Kolekta dnia będzie na potrzeby Seminarium Duchownego w Oliwie (obecny będzie kleryk – Paweł).

Przeżyjmy tegoroczny Adwent jako duchowe rekolekcje. Spowiedź Św. zawsze na kwadrans przed Mszą Św. RORATY - Msze Św. ku czci Maryi, odprawiane będą dla wszystkich codziennie (bez niedziel i świąt) o gopdzinie 6.15. Nie będzie w te dni Mszy Św. o g.7.3o! Przynośmy LAMPIONY!
W ramach naszego dzieła „Świąteczny Dar Serca” podzielmy się ADWENTOWYM DAREM - na rzecz chorych, starszych i samotnych z parafii. Dobrowolne ofiary wrzucajmy do skarbony przy figurze Św. Antoniego!

Poszukujemy chętnych do redagowania naszego biuletynu!

KOLĘDY a.d.2020 – rozpoczniemy już adwentowo 7 grudnia z racji najszybszych Ferii zimowych (od 13 stycznia). Program jest w gablotach, na stronie internetowej parafii i w biuletynie. Odwiedziny duszpasterskie zaczynamy od ul. Zwinisławy.